inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy

Parawany do sypialni

Fiiltry

Fiiltry

Typ

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Liczba części

Orientacja

Styl

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Parawan Parawan: Białe fale
od
475,96 zł
559,96 zł
Parawan Gejsze II [Room Dividers]
od
475,96 zł
559,96 zł
Parawan Ptaki [Room Dividers]
od
475,96 zł
559,96 zł
  1. 1
  2. 2
Minęły czasy, kiedy ściany były jedynym sposobem na stworzenie przegrody między dwoma pokojami. Rozwiązania dekoratorskie, które pozwalają wytyczyć alternatywnie przestrzeń, stają się modne. Tworzenie statycznej przegrody między dwoma pokojami mogą zrealizować parawany do sypialni. Optymalizują przestrzeń, tworzą nową dynamikę przy otwartym wnętrzu i zapewniają, że nie trzeba iść na kompromis w kwestii stylu! Polecamy parawan w sypialni bimago, który pomoże całkowicie zmienić twoją sypialnię, dodając jej designerskiego uroku!

Parawan sypialnia

Sypialnia to miejsce przeznaczone do odpoczynku i relaksu, ale jednocześnie przestrzeń, nieodzownie kojarząca się z prywatnością i intymnością. Wydzieleniu kilku stref funkcjonalnych w tym pomieszczeniu ułatwi lekki, składany i przenośny parawan do sypialni. Rozwiązanie to pomoże wygodnie kreować przestrzeń, dostosowując ją do aktualnych potrzeb – na przykład zasłoni toaletkę, zastąpi przebieralnię czy też oddzieli łóżko od garderoby. W ofercie bimago można łatwo i szybko znaleźć parawany do sypialni z motywem, który idealnie wpisze się w klimat pomieszczenia, a do tego rozmiarami będzie dopasowany do wielkości wnętrza. Do wyboru są bowiem ścianki dekoracyjne złożone z trzech i pięciu elementów, połączonych metalowymi, obustronnymi zawiasami. Bez względu jednak na na wybór wzoru, koloru i wariantu można mieć pewność, że dzięki parawanowi sypialnia będzie prawdziwą oazą spokoju i wyciszenia.

Czytaj więcej Zwiń opis

Ozdobny parawan w sypialni

Parawan i sypialnia to połączenie, które nie może się nie udać! Wystarczy znaleźć wzór idealnie harmonizujący z całą aranżacją przestrzeni, a efekt wizualny z pewnością będzie zachwycający. Z uwagi na przeznaczenie tego domowego wnętrza warto postawić na motywy, wprowadzające spokój i klimat wyciszenia. Kwiaty, orientalna mandala, abstrakcyjna grafika o stonowanej kolorystyce, a może widok lasu we mgle, krajobraz z górami lub morzem w roli głównej? Parawan w sypialni z każdą tych propozycji sprawdzi się doskonale. Jeżeli jednak nie lubisz realistycznych fotografii i kolorowych wzorów to na bimago również znajdziesz coś dla siebie. Dekoracyjny parawan z motywem cegieł czy drewnianych desek wprowadzi do nieco surowy klimat, ale będzie też bezpiecznym i minimalistycznym tłem dla reszty aranżacji.