tysiące produktów
wysoka jakość
łatwy montaż
program lojalnościowy
-35% na wybrane produkty Promocja ważna do 09.08.2021 Zobacz

Plakaty Kolorowe

Fiiltry

Fiiltry

Kolor

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Plakaty kolorowe

Ożyw swój pokój szeroką paletą barw! Kolorowe plakaty oraz grafiki ścienne pozwolą wnieść szaleństwo barw do każdej sypialni, kuchni czy pokoju dziennego. Dzięki szerokiemu dostępowi tonacji, wzorów oraz grafik kolorowe plakaty na ścianę udekorują każde pomieszczenie. Indywidualistyczne style SoHo i industrialny dzięki kolorom nabiorą odpowiedniego temperamentu. Styl skandynawski otrzyma ciepło, natomiast słoneczne kolory podkreślą klimat mieszkania w stylu prowansalskim. Natomiast w pomieszczeniu w stylu boho kolorowe plakaty będą naturalnym wyborem. W każdym ze stylów kolorowe plakaty mogą być zaskakującym ornamentem dodającym wyjątkowości wnętrzom.

Czytaj więcej Zwiń opis

Kolorowe plakaty na ścianę

Feeria barw na plakatach świetnie odnajdzie się na ścianach w stonowanych kolorach szarości i bieli. Ożywi je i będzie przysłowiową kropką nad “i”. Takie wielokolorowe dekoracje ścienne sprawdzą się zarówno w domach czy mieszkaniach, jak i biurach, restauracjach, barach oraz szkołach. Nadadzą przestrzeni indywidualnego charakteru. Szeroka gama plakatów pozwala na wybranie takiego, który najbardziej oddaje to, co nam w duszy gra.

Kolorowe grafiki ścienne

Grafiki ścienne to droga do wyrażenia swoich odczuć estetycznych oraz charakteru. Nietrudno odnaleźć przestrzeń na ścianie, na której możemy umieścić estetyczną grafikę. Fantazyjne aranżacje oraz nieskomplikowane pomysły mogą zostać wzbogacone o kolorowy plakat lub grafikę ścienną. Wielobarwne szkice, kolorowe pociągnięcia pędzla czy geometryczne kształty na plakatach można bezproblemowo dopasować do pozostałych elementów aranżacji. Plakat ścienny w nowoczesnych pomieszczeniach sprawdzi się znacznie lepiej niż obraz czy płaskorzeźba. Nie oznacza to oczywiście, że nie może znaleźć swojego miejsca również w bardziej tradycyjnych przestrzeniach.