inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

Malowanie po numerach Klimt

Fiiltry

Fiiltry

Kolor

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Mieniące się złotem, sensualne, z intrygującym motywem mozaiki, o bogatej ornamentyce, zachwycająco piękne – tak właśnie możemy opisać dzieła, które wyszły spod pędzla Gustava Klimta. Teraz również Ty możesz przejść przez ten sam artystyczny proces i odtworzyć niezwykły obraz na płótnie tego wybitnego twórcy! Malowanie po numerach Klimt to zestaw kreatywny, który umożliwi Ci samodzielne namalowanie magnetycznej dekoracji. Wybierz swój ulubiony motyw z kolekcji Klimt Malowanie po Numerach i wprowadź do wnętrza elegancki klimat.

Klimt malowanie po numerach

Obrazy Gustava Klimta należą do malarskiego kanonu i uznawane są za najdoskonalsze przykłady nurtu secesyjnego. Dzieła tego twórcy osiągają niebotyczne ceny na aukcjach, a ich reprodukcje spotkać można w domach miłośników sztuki na całym świecie. Jeżeli Ty również jesteś wielbicielem twórczości austriackiego malarza i lubisz kreatywnie spędzać czas, to malowanie po numerach obrazów Klimta jest dla Ciebie idealną propozycją. W ofercie bimago znajdziesz gotowe zestawy do samodzielnego stworzenia dzieła, zawierające nadrukowany na płótnie obraz z zaznaczonymi polami do pokolorowania, a także komplet pędzelków różnej grubości oraz farby akrylowe w słoiczkach. Osoby posiadające wprawę w malowaniu lub też mające dobrze rozwinięte zdolności manualne mogą od razu sięgnąć po propozycje malowanek dla zaawansowanych, czyli obrazy podzielone na wiele maleńkich elementów. Dla mniej doświadczonych wielbicieli Klimta malowanie po numerach dostępne jest również w wersji łatwiejszej, poziomem trudności dostosowanym do możliwości debiutantów.


 

Malowanie po numerach Pocałunek i słynne obrazy Klimta

Gustav Klimt był artystą, który pozostawił po sobie niezwykle bogatą kolekcję obrazów, a wiele z jego dzieł znanych jest niemal każdemu – nie tylko największym miłośnikom sztuki. „Pocałunek”, „Złota Adela” czy „Judyta z głową Holofernesa” stały się wręcz ikonami popkultury i wykorzystuje się je nawet na przedmiotach codziennego użytku. Zdecydowanie właściwszą dla nich formą jest jednak klasyczne płótno. Wybierając malowany po numerach „Pocałunek” Klimta lub inne dzieło mistrza, można samodzielnie stworzyć idealną dekorację do domu lub biura i każdego dnia cieszyć oczy efektem swojej pracy. Do tego sam proces precyzyjnego wypełniania kolorem poszczególnych fragmentów obrazu jest niezwykle przyjemny i odprężający, więc w natłoku codziennych spraw warto znaleźć czas na takie hobby.

Zestawy do malowania po numerach z obrazami Klimta

Chcesz doświadczyć chwili relaksu w świecie sztuki? Wypróbuj nasze malowanie po numerach Klimta! Zestawy Klimt malowanie po numerach zawierają wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć swoje własne arcydzieło - farby, pędzle i instrukcje malowania. Efektem jest piękny obraz, który z pewnością wniesie do Twojego domu trochę spokoju i ukojenia. Niezależnie od tego, czy szukasz czegoś, co pomoże Ci się zrelaksować po długim dniu w pracy lub w szkole, czy też chcesz po prostu obudzić w sobie artystycznego ducha, malowanie po numerach pocałunek jest wszystkim, czego potrzebujesz. W kolekcji malowanie po numerach Klimt znajdziesz kultowe obrazy, które skradną Twoje serce.

Obraz do malowania po numerach Klimt

Nasze obrazy z kolekcji malowanie po numerach Klimt są proste i eleganckie. Są idealne dla tych, którzy lubią tworzyć własną sztukę i personalizować dekoracje ścienne, lub nawet jako wyzwanie, aby spróbować czegoś nowego, zrelaksować się i popracować nad rozwojem nowych umiejętności. Malowanie po numerach gustav klimt to również doskonały pomysł na prezent! Klimt malowanie po numerach to świetna propozycja dla tych, którzy lubią tworzyć własne dekoacje, lub tych, którzy cenią sobie harmonię, powolne życie i refleksję. Jest również idealny jako prezent dla kogoś, kto docenia piękno we wszystkich jego formach. Zobacz naszą ofertę malowanie po numerach pocałunek oraz malowanie po numerach gustav klimt i zacznij malować!