tysiące produktów
wysoka jakość
łatwy montaż
program lojalnościowy
-30% na obrazy i fototapety Promocja ważna do 02.08.2021 Koniec promocji za: : :

Plakaty do salonu

Fiiltry

Fiiltry

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

  1. 1
  2. 2
  3. 3
Jak idealnie dopełnić aranżację salonu? Niezależnie od stylu, jaki w tym reprezentacyjnym wnętrzu dominuje, plakaty mogą okazać się strzałem w dziesiątkę! Nasze wzory sprawdzą się równie dobrze w nowoczesnych wnętrzach inspirowanych Skandynawią, jak i w klasycznych aranżacjach. Plakaty od bimago możesz również kreatywnie połączyć z własnymi fotografiami i stworzyć niepowtarzalną galerię ścienną!

Zestaw plakatów do salonu

Plakat pasujący do Twojego wystroju może nadać mu niepowtarzalny charakter, może też odświeżyć stylistykę, jeżeli jest zbyt statyczna i nadać jej wyrazu. Plakat doskonale podkreśli również twój gust, zainteresowania i osobowość. Wybór wzorów jest naprawdę szeroki, doskonałe plakaty można znaleźć zarówno do wystroju domu, biura jak i innego rodzaju wnętrza. Oto niektóre z naszych sugestii.
Im więcej zastosujemy w swoim salonie wzorów jednolitych, tym bardziej estetyczne będzie wnętrze. Najlepiej zastosować ujednolicony kolor lub koncepcję wzoru. Plakat ze złotym liściem można zestawić z napisem w takim samym kolorze, ale zastosować inne wymiary plakatu. Można również zafundować sobie motyw roślinny lub zwierzęcy, utrzymany w takim samym stylu, bez względu na kolor. Najważniejsze jest, aby zastosować określony klucz, według którego sformujemy swój własny zestaw plakatów do salonu.

czytaj więcej zwiń opis

Modne plakaty na ścianę do salonu

Odpowiedni dobór plakatów do salonu może określać wpływ, jaki wywierają one na wystrój całości. Nie ma tu złego podejścia, wszystko zależy od tego jak dany pomysł zrealizujemy. Wystarczy wiedzieć, zaprojektować lub wyobrazić sobie, jak będzie się prezentować. Plakaty są jedną z najlżejszych form dekoracji ściennych i nie chodzi tu bynajmniej o rzeczywisty ciężar. Plakaty nie pochłaniają wzroku odbiorcy, nie są wizualnie nachalne i łatwo je zmieniać i dopasować w zależności od pomysłu.

Nowoczesne plakaty do salonu

Plakat to stosunkowo nowa forma ekspresji artystycznej. Jego najważniejszy okres rozwoju miał miejsce w latach 60-tych i 70-tych. Na początku XXI wieku są już jedną z najbardziej estetycznych i kompleksowych form obrazu, które jako plakaty na ścianę do salonu podkreślają nowoczesny wystrój i nieszablonowy gust.
Jak dokładnie wprowadzić plakat do swoich pokoi? Pomyślcie o tym, co chcielibyście wyrazić swoim stylem wnętrza. Plakat w salonie będzie na to z pewnością najlepszym sposobem i miejscem. Forma obrazu, jaką jest plakat została zaprojektowana tak, aby dostarczyć jasny i bezpośredni komunikat tym, którzy poświęcają chwilę, aby nań spojrzeć. I nie musi to być podpis ani inspirujący cytat, chociaż taka forma wyrazu świetnie nadaje się również do salonu.
Czarno-biały szkic na plakacie lub najjaśniejszy kolor na monochromatycznej palecie zastosowanej w całym pokoju może być równie wyrazisty. Jeśli wykorzystasz swoje plakaty jako funkcję, która przełamuje Twój wystrój, tworząc dobry kontrast, lub uczynisz go zwieńczeniem jednej spójnej kompozycji, plakat doskonale spełni to zadanie.
Gustowna, estetyczna czcionka to dyskretne piękno, którego grzechem byłoby nie wykorzystać. Najlepiej zrobić to przy pomocy bodaj najbardziej uniwersalnego i wszechstronnego wzoru plakatu są inspirujące, filmowe lub literackie cytaty, osadzone na prostym tle.
Mówi się, że zdjęcie w kolorze jest jak jak oglądanie filmu, natomiast zdjęcie w czerni i bieli jest jak czytanie książki. To samo dotyczy plakatów jak grafiki. Czarno-biały szkic, oniryczna kompozycja, martwa natura lub zwierzęta to wyrafinowane połączenie elegancji i prostoty, zamknięte na zdjęciu. Będziecie zaskoczeni efektem, jaki wywrą na waszym wnętrzu takie nowoczesne plakaty do salonu.

Plakaty w salonie inspiracje w stylu skandynawskim i nowoczesnym

Motyw dekoracyjny to jednocześnie motyw przewodni całego wystroju, niezależnie od tego, czy jest to kolor, czy to co ilustruje plakat. Oryginalnym motywem dekoracyjnym, wyglądającym szczególnie efektowne są plakaty ilustrujące aleje drzew wiśniowych w Japonii podczas Hanami - okresu ich kwitnienia, który jest wydarzeniem w tym kraju, relacjonowanym przez media i powszechnie celebrowanym. Może to być również soczysta zieleń lasu deszczowego, skąpana w parującej mgle. Dostępność i przede wszystkim ilość wzorów, w jakich można znaleźć plakaty do salonu, że z pewnością znajdziemy coś, co zagra z naszym wyczuciem estetyki.
Plakaty w salonie to świetny sposób, aby wyrazić wiele w inteligentny i lekki sposób. Mamy nadzieję, że podaliśmy wam kilka przydatnych wskazówek, jak z niego korzystać. Chcesz więcej? Odwiedźcie nas, wybierzcie jeden, dwa lub cały zestaw plakatów salonu, które dla was zebraliśmy i stwórzcie wnętrze, obok którego nikt nie będzie mógł przejść obojętnie.

Zobacz więcej: obrazy do salonu, fototapety do salonu, tapety do salonu