tysiące produktów
wysoka jakość
łatwy montaż
program lojalnościowy

Plakaty -20% Promocja ważna do 25.10.2021

Plakaty do salonu

Fiiltry

Fiiltry

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Plakat Wiosenne chmury [Poster]
od
23,68 zł
29,60 zł
Plakat Chłodna zieleń [Poster]
od
22,04 zł
27,56 zł
Plakat It's so Good [Poster]
od
22,04 zł
27,56 zł
Plakat Łagodne fale [Poster]
od
22,04 zł
27,56 zł
Plakat Nostalgia poranka [Poster]
od
22,04 zł
27,56 zł
Plakat Paproć [Poster]
od
22,04 zł
27,56 zł
Plakat Wiosna w Japonii [Poster]
od
22,04 zł
27,56 zł
Plakat Soczysty las [Poster]
od
22,04 zł
27,56 zł
Plakat Złota jemioła [Poster]
od
23,68 zł
29,60 zł
Plakat Ogniste trawy [Poster]
od
22,04 zł
27,56 zł
Plakat Piękny sukulent [Poster]
od
22,04 zł
27,56 zł
Plakat Cztery motyle [Poster]
od
22,04 zł
27,56 zł
Plakat Puszyste peonie [Poster]
od
22,04 zł
27,56 zł
Plakat Rozedrgany ocean [Poster]
od
22,04 zł
27,56 zł
Plakat Księżyc i góry [Poster]
od
23,68 zł
29,60 zł
Plakat Harmonia i rytm [Poster]
od
22,04 zł
27,56 zł
Plakat Złocisty szelest [Poster]
od
22,04 zł
27,56 zł
Plakat Mops z gumą [Poster]
od
23,68 zł
29,60 zł
Plakat Zarys natury [Poster]
od
22,04 zł
27,56 zł
Plakat Morski kwiat [Poster]
od
22,04 zł
27,56 zł
Plakat Nowa era [Poster]
od
23,68 zł
29,60 zł
Plakat Podaj dłoń [Poster]
od
22,04 zł
27,56 zł
Plakat Para w objęciu [Poster]
od
23,68 zł
29,60 zł
Plakat Nadmorska trzcina [Poster]
od
22,04 zł
27,56 zł
Plakat Egzotyczny duet [Poster]
od
23,68 zł
29,60 zł
Plakat Szkocki olbrzym [Poster]
od
22,04 zł
27,56 zł
Plakat Owocowa jesień [Poster]
od
22,04 zł
27,56 zł
  1. 1
  2. 2
  3. 3
Jak idealnie dopełnić aranżację salonu? Odpowiedzią są plakaty do salonu! Niezależnie od stylu, jaki w tym reprezentacyjnym wnętrzu dominuje, plakaty mogą okazać się strzałem w dziesiątkę! Nasze wzory sprawdzą się równie dobrze w nowoczesnych wnętrzach inspirowanych Skandynawią, jak i w klasycznych aranżacjach. Plakaty na ścianę od bimago możesz również kreatywnie połączyć z własnymi fotografiami i stworzyć niepowtarzalną galerię ścienną! Plakat do salonu pozwoli Tobie oraz Twoim bliskim cieszyć się pięknem wnętrza przez cały rok.

Jaki plakat do salonu?

Plakat pasujący do Twojego wystroju może nadać mu niepowtarzalny charakter, może też odświeżyć stylistykę, jeżeli jest zbyt statyczna i nadać jej wyrazu. Plakat doskonale podkreśli również twój gust, zainteresowania i osobowość. Wybór wzorów jest naprawdę szeroki, doskonałe plakaty można znaleźć zarówno do wystroju domu, biura jak i innego rodzaju wnętrza. Oto niektóre z naszych sugestii na plakaty do salonu.
Im więcej zastosujemy w swoim pokoju dziennym wzorów jednolitych, tym bardziej estetyczne będzie wnętrze. Najlepiej zastosować ujednolicony kolor lub koncepcję jednego motywu przewodniego. Wiele wzorów pasuje do tego wnętrza, tak więc plakaty do salonu mogą być z krajobrazami, zwierzętami, abstrakcjami, napisami lub panorami miast. Na przykład plakat ze złotym liściem można zestawić z napisem w takim samym kolorze, ale zastosować inne wymiary plakatu. Można również zafundować sobie motyw roślinny lub zwierzęcy, utrzymany w takim samym stylu, bez względu na kolor. Najważniejsze jest, aby zastosować określony klucz, według którego sformujemy swój własny zestaw plakatów do salonu.

czytaj więcej zwiń opis

Modne plakaty na ścianę do salonu

Odpowiedni dobór plakatów do salonu może określać wpływ, jaki wywierają one na wystrój całości. Nie ma tu złego podejścia, wszystko zależy od tego jak dany pomysł zrealizujemy. Wystarczy wiedzieć, zaprojektować lub wyobrazić sobie, jak będzie się prezentować taka ozdoba na ścianie. Plakaty są jedną z najlżejszych form dekoracji ściennych i nie chodzi tu bynajmniej o rzeczywisty ciężar. Plakaty nie pochłaniają wzroku odbiorcy, nie są wizualnie nachalne i łatwo je zmieniać i dopasować w zależności od pomysłu.
Jeśli nasze wnętrze jest urzadzone w nowoczesnym stylu, to polecamy plakaty do salonu w skandynawskim lub minimalistycznym stylu. Stonowane kolory i minimalne środki wyrazu nie przeszkadzają w tym, by ozdoba ta była niezwykle efektowna.
Od kilku sezonów modny jest również styl eko, co objawia się nie tylko w doborze materiałów, ale również przewodnich motywów.Roślinne wzory i soczyste zielenie na plakatach do salonu z pewnością wpiszą się w najmodniejsze trendy.

Nowoczesne plakaty do salonu

Plakat to stosunkowo nowa forma ekspresji artystycznej. Jego najważniejszy okres rozwoju miał miejsce w latach 60-tych i 70-tych. Na początku XXI wieku są już jedną z najbardziej estetycznych i kompleksowych form obrazu, które jako plakaty na ścianę do salonu podkreślają nowoczesny wystrój i nieszablonowy gust.
Jak dokładnie wprowadzić plakat do swoich pokoi? Pomyślcie o tym, co chcielibyście wyrazić swoim stylem wnętrza. Plakat w salonie będzie na to z pewnością najlepszym sposobem i miejscem. Forma obrazu, jaką jest plakat została zaprojektowana tak, aby dostarczyć jasny i bezpośredni komunikat tym, którzy poświęcają chwilę, aby nań spojrzeć. I nie musi to być podpis ani inspirujący cytat, chociaż taka forma wyrazu świetnie nadaje się również do salonu. Symboliczne czy intrygujące wzory z pewnością świetnie się spiszą jako do salonu.
Czarno-biały szkic na plakacie lub najjaśniejszy kolor na monochromatycznej palecie zastosowanej w całym pokoju może być równie wyrazisty. Jeśli wykorzystasz swoje plakaty jako funkcję, która przełamuje Twój wystrój, tworząc dobry kontrast, lub uczynisz go zwieńczeniem jednej spójnej kompozycji, plakat doskonale spełni to zadanie.
Gustowna, estetyczna czcionka to dyskretne piękno, którego grzechem byłoby nie wykorzystać. Najlepiej zrobić to przy pomocy bodaj najbardziej uniwersalnego i wszechstronnego wzoru plakatu. Mogą to być inspirujące, filmowe lub literackie cytaty, osadzone na prostym tle. Takie plakaty w salonie z pewnością wiele powiedzą o domownikach i pozwolą nadać wnętrzu osobistego charakteru.
Mówi się, że zdjęcie w kolorze jest jak jak oglądanie filmu, natomiast zdjęcie w czerni i bieli jest jak czytanie książki. To samo dotyczy plakatów jak grafiki. Czarno-biały szkic, oniryczna kompozycja, martwa natura lub zwierzęta to wyrafinowane połączenie elegancji i prostoty, zamknięte na zdjęciu. Będziecie zaskoczeni efektem, jaki wywrą na waszym wnętrzu takie nowoczesne plakaty do salonu.

Plakaty w salonie z różnych zakątków świata

Motyw dekoracyjny to jednocześnie motyw przewodni całego wystroju, niezależnie od tego, czy jest to kolor, czy to co ilustruje plakat. Oryginalnym motywem dekoracyjnym, wyglądającym szczególnie efektowne są plakaty ilustrujące aleje drzew wiśniowych w Japonii podczas Hanami - okresu ich kwitnienia, który jest wydarzeniem w tym kraju, relacjonowanym przez media i powszechnie celebrowanym. Może to być również soczysta zieleń lasu deszczowego, skąpana w parującej mgle.
Osoby uwielbiające północne krajobrazy, mogą zdecydować się na pejzaże z klifami Islandii czy norweskimi fiordami. Plakaty w salonie można zestawić w różne kompozycje, wzory z najpiękniejszymi krajobrazami mogą sąsiadować ze zdjęciami rodzinnymi z różnych podróży.
Plakaty w salonie to świetny sposób, aby wyrazić wiele w inteligentny i lekki sposób. Mamy nadzieję, że podaliśmy wam kilka przydatnych wskazówek, jak z niego korzystać. Chcesz więcej? Odwiedźcie nas, wybierzcie jeden, dwa lub cały zestaw plakatów salonu, które dla was zebraliśmy i stwórzcie wnętrze, obok którego nikt nie będzie mógł przejść obojętnie.

Zobacz więcej: obrazy do salonu, fototapety do salonu, tapety do salonu