inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

Parawany -35% Darmowa dostawa Koniec promocji za: : :

Parawany dla dzieci i pokoju dziecięcego

Fiiltry

Fiiltry

Typ

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Liczba części

Orientacja

Styl

  • Pokaż więcej styli

    Ukryj dodatkowe style

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

  1. 1
  2. 2
  3. 3
Aranżacja pokoju dziecka to często wyzwanie — trzeba sprostać wymaganiom i potrzebom małego człowieka, zapewniając mu bezpieczną, przytulną i angażującą przestrzeń. Jak to zrobić na małym metrażu, który często jest wspólnie zamieszkiwany przez dwójkę rodzeństwa, a każde z nich potrzebuje odrobinę prywatności? Parawan dziecięcy! Parawany dla dzieci pomogą stworzyć idealne warunki do nauki, wypoczynku i zabawy oraz zapewnią własny kącik każdemu z rodzeństwa! Postaw na dobrze zorganizowane wnętrze z nowoczesnymi parawanami od bimago.

Parawan do pokoju dziecięcego

Urządzenie funkcjonalnego i pięknego pokoju malucha to prawdziwa sztuka, na szczęście z pomocą przychodzi niezwykle praktyczny, kolorowy parawan do pokoju dziecięcego. Tego typu ścianka łatwo podzieli pokój na strefę odpoczynku, nauki i zabawy lub też rozgraniczy części zajmowane przez rodzeństwo. Parawan dla dzieci to jednak nie tylko rozwiązanie praktyczne, ale również bardzo estetyczne, bo różnorodność wzorów i kolorów pozwala na stworzenie w pokoju prawdziwie bajkowej scenerii.
Pokój dziecięcy musi być przestrzenią bezpieczną i funkcjonalną, a przy tym dostosowaną do wieku głównego lokatora. Dużą zaletą parawanów do pokoju dziecka jest możliwość ich przestawiania, składania lub wymiany w zależności od aktualnych potrzeb. W przypadku noworodków taka ścianka może odgradzać kołyskę dziecka od łóżka rodziców, u dzieci w wieku szkolnym stanowić ciekawe uzupełnienie fototapety dedykowanej dla najmłodszych. Parawan będzie mógł pełnić funkcję tła do zabaw rozwojowych czy improwizowanych teatrzyków, a dla nastolatków może posłużyć jako przebieralnia. Lista możliwych zastosowań parawanu w pokoju dziecka jest naprawdę nieograniczona.


 

Parawany dla dzieci

Kolorowe kwiaty, bajkowe postacie, delikatne wzory, a może wyraziste motywy geometryczne? Parawan do pokoju dziecka może zachwycać feerią barw, pobudzać wyobraźnię do działania albo tonować i wyciszać całą aranżację, stanowiąc subtelne tło dla licznych zabawek i dekoracji. W ofercie bimago bez trudu znajdziecie produkty z taką grafiką, która najlepiej wpisze się w wystrój pokoju waszego malucha i do tego będzie zgodna z upodobaniami pociechy. Dodatkową opcją, która z pewnością spotka się z uznaniem malucha jest możliwość zamówienia parawanu z funkcją tablicy korkowej. Jeżeli chodzi o wielkość parawanu to również nie musicie się martwić! W naszym sklepie dostępne są parawany do pokoju dziecka złożone z 3 i pięciu modułów, więc bez trudu wybierzecie wariant najlepszy dla siebie.

Parawan do przedszkola i szkoły

Parawany do przedszkola lub szkół może być nie tylko dekoracją, ale również spełniać różne funkcje. W ofercie bimago przygotowaliśmy również ofertę dla najmłodszych. Kolorowe wzory z zwierzątkami, geometrycznymi wzorami lub bajkowymi krajobrazami świetnie upiększy pomieszczenia w przedszkolu. Każdy z parawanów dla dzieci można wybrać z funkcją tablicy korkowej. Dzięki temu mamy możliwość stworzenia na parawanie wystawy rysunków lub własnych kompozycji. Na całej powierzchni parawanu jest tablica korkowa z naciągniętym płótnem, do którego można przypinać pinezki. Taki parawan w szkole może stanąć w holu lub klasie. Oprócz tego, parawan w przedszkolu może być też scenerią do zabaw, teatrzyków kukiełkowych oraz przedstawień. Wspaniałe kolory i wyrazisty nadruk sprawiają, że parawan będzie idealną ozdobą dla najmłodszych.