tysiące produktów
wysoka jakość
łatwy montaż
program lojalnościowy

Parawany do pokoju dziecka

Fiiltry

Fiiltry

Typ

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Liczba części

Orientacja

Styl

  • Pokaż więcej styli

    Ukryj dodatkowe style

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Parawan Boisko II [Room Dividers] Parawan Boisko II [Room Dividers]
od
374,96 zł
499,96 zł
Parawan Brain waves [Room Dividers] Parawan Brain waves [Room Dividers]
od
269,96 zł
359,96 zł
Parawan Goool! II [Room Dividers] Parawan Goool! II [Room Dividers]
od
374,96 zł
499,96 zł
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Parawan do pokoju dziecięcego

Urządzenie funkcjonalnego i pięknego pokoju malucha to prawdziwa sztuka, na szczęście z pomocą przychodzi niezwykle praktyczny, kolorowy parawan do pokoju dziecięcego. Tego typu ścianka łatwo podzieli pokój na strefę odpoczynku, nauki i zabawy lub też rozgraniczy części zajmowane przez rodzeństwo. Parawan dla dzieci to jednak nie tylko rozwiązanie praktyczne, ale również bardzo estetyczne, bo różnorodność wzorów i kolorów pozwala na stworzenie w pokoju prawdziwie bajkowej scenerii.
Pokój dziecięcy musi być przestrzenią bezpieczną i funkcjonalna, a przy tym dostosowaną do wieku głównego lokatora. Dużą zaletą parawanów do pokoju dziecka jest możliwość ich przestawiania, składania lub wymiany w zależności od aktualnych potrzeb. W przypadku noworodków taka ścianka może odgradzać kołyskę dziecka od łóżka rodziców, u dzieci w wieku szkolnym stanowić ciekawe uzupełnienie fototapety dedykowanej dla najmłodszych. Parawan będzie mógł pełnić funkcję tła do zabaw rozwojowych czy improwizowanych teatrzyków, a dla nastolatków może posłużyć jako przebieralnia. Lista możliwych zastosowań parawanu w pokoju dziecka jest naprawdę nieograniczona.

Czytaj więcej Zwiń opis

Parawany dla dzieci

Kolorowe kwiaty, bajkowe postacie, delikatne wzory, a może wyraziste motywy geometryczne? Parawan do pokoju dziecka może zachwycać feerią barw, pobudzać wyobraźnię do działania albo tonować i wyciszać całą aranżację, stanowiąc subtelne tło dla licznych zabawek i dekoracji. W ofercie bimago bez trudu znajdziecie produkty z taką grafiką, która najlepiej wpisze się w wystrój pokoju waszego malucha i do tego będzie zgodna z upodobaniami pociechy. Dodatkową opcją, która z pewnością spotka się z uznaniem malucha jest możliwość zamówienia parawanu z funkcją tablicy korkowej. Jeżeli chodzi o wielkość parawanu to również nie musicie się martwić! W naszym sklepie dostępne są parawany do pokoju dziecka złożone z 3 i pięciu modułów, więc bez trudu wybierzecie wariant najlepszy dla siebie.