inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-30% na obrazy Oferta ważna do 05.12.2023 Koniec promocji za: : :

Michał Anioł dzieła, obrazy i reprodukcje

Kategorie
Fiiltry

Fiiltry

Typ

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Obraz na płótnie Studium głowy
od
67,76 zł
96,84 zł
Obraz na płótnie Nawrócenie Saula
od
106,40 zł
152,00 zł
Obraz na płótnie Szkic
od
67,76 zł
96,84 zł
Michał Anioł uznawany jest za najwybitniejszego artystę wszech czasów. Zajmował się malarstwem, architekturę, rzeźbą i poezją, a stworzone przez niego freski w Kaplicy Sykstyńskiej znane są chyba każdemu miłośnikowi sztuki. Serca wielu podbijają także reprodukcje Michał Anioł, które są chętnie wykorzystywane jako dekoracja domów, mieszkań i biur. Michał Anioł obrazy utrzymane są w delikatnych barwach! Obrazy na płótnie ze scenami biblijnymi doskonale wpisują się w charakter pomieszczeń w stylu klasycznym, rustykalnym oraz vintage.

Reprodukcje obrazów Michała Anioła

Wiele osób, nie tylko miłośników sztuki, zapytanych o najwybitniejszego artystę wszech czasów, odpowie - Michał Anioł. Michelangelo di Lodovico Buonarroti Simoni był malarzem, rzeźbiarzem, architektem i poetą, który tworzył w epoce renesansu, we Włoszech. Mówi się o nim także, że jest prekursorem baroku. Żył na przełomie XV i XVI wieku. Zaprojektował między innymi kopułę bazyliki świętego Piotra, stworzył wiele wspaniałych, również monumentalnych rzeźb. Najbardziej jest znany z autorstwa fresków w Kaplicy Sykstyńskiej. To właśnie sceny biblijne ukazane na sklepieniu Kaplicy Sykstyńskiej są najczęstszym przedmiotem reprodukcji tego niezwykłego artysty. Michał Anioł w wielu swoich dziełach miał zwyczaj ukrywać swój autoportret. Część malowanych przez niego postaci ma twarz twórcy. Obrazy i rzeźby Michała Anioła ukazują również jego niezwykłą osobowość. Są wielowymiarowe, pełne dynamizmu, emocji.


 

Obraz Michała Anioła do salonu, biura, sypialni

Mimo że od czasów, w których tworzył Michał Anioł, upłynęło już wiele wieków, jego twórczość wciąż cieszy się ogromną popularnością. Choć dominuje w niej tematyka religijna, to uniwersalne przesłanie sprawia, że obrazy Michała Anioła często można spotkać na ścianach współczesnych domów i mieszkań, a także w biurach. Delikatna, często pastelowa kolorystyka dzieł Michała Anioła sprawia, że są one subtelną dekoracją. Z drugiej strony, obrazy są na tyle charakterystyczne, że niemal każdy, kto na nie patrzy, jest w stanie rozpoznać ich autora. To sprawia, że przyciągają wzrok i stają się ważnym punktem we wnętrzu. Najlepiej sprawdzą się w pomieszczeniach urządzonych w stylu klasycznym, ale też rustykalnym czy vintage. Jeśli szukasz obrazów znanych artystów, którymi będziesz mógł ozdobić wnętrze, to w galerii bimago znajdziesz ponad 3000 reprodukcji arcydzieł malarstwa.

Michał Anioł obrazy

Jeżeli marzą Ci się dekoracje ścienne z kategorii Michał Anioł obrazy, nasz asortyment powinien przypaść Ci do gustu. Mamy reprodukcje wszystkich słynnych dzieł tego artysty. Sprawdź nasze propozycje i zdecyduj, które najbardziej przypadły Ci do gustu. Jeśli interesuje Cię Michał Anioł autoportret, masz do wyboru wiele dekoracji, bo tak jak już zostało wspomniane, mężczyzna często nadawał postaciom swoją twarz. Nie martw się, że dzieła z tej serii nie będą pasować do Twoich wnętrz. Obrazy Michała Anioła są na tyle wyjątkowe, że z pewnością dopasujesz je do każdej aranżacji. W niektórych będą idealnym dopełnieniem tworzącym harmonię. Z kolei w innych Michał Anioł obrazy stworzą ciekawy kontrast i podkreślą Twoją kreatywność. Wprowadź klimat renesansu do domu. Kategoria Michał Anioł dzieła czeka na Ciebie!

Obrazy Michała Anioła

Trzeba przyznać, że Michał Anioł dzieła sztuki to część oferty bimago, której nie należy ignorować. Skrywa unikalne dekoracje ścienne, które na wszystkich robią wrażenie. Składając zamówienie, możesz je łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb. Samodzielnie określasz, jakie wymiary mają mieć poszczególne obrazy Michała Anioła, niczego nie będziemy Ci narzucać. Co więcej, możesz zdecydować się na wydruk premium lub na płótnie, w zależności od swoich potrzeb i wymagań. Kategoria Michał Anioł dzieła jest pełna inspiracji i pomysłów na to, jak efektownie ozdobić salon, sypialnię, jadalnię czy inne pomieszczenia w domu. Dekoracje od bimago są dopracowane pod kątem wszystkich, nawet najmniejszych detali. Dodatkowo nie wpływają na nie negatywnie takie czynniki jak promienie UV. Michał Anioł malarstwo to bardzo ważna część historii, którą możesz wprowadzić do swojego domu i podziwiać każdego dnia.