-32%na fototapety
koniec promocji za:
days day : :

Reprodukcje obrazów Michała Anioła

Michelangelo Buonarroti (1475- 1564) - włoski malarz, rzeźbiarz, poeta i architekt epoki Odrodzenia. Autor między innymi fresków w Kaplicy Sykstyńskiej. Obrazy Michała Anioła cechuje niezwykła dynamika kompozycji, znakomita perspektywa oraz wspaniale ukazany dramatyzm postaci. Jego działalność artystyczna związana jest przede wszystkim z Rzymem, gdzie twórczość artysty objęta została mecenatem papieskim. Najsłynniejsze obrazy Michała Anioła można podziwiać w Kaplicy Sykstyńskiej, są to m.in. "Sąd Ostateczny", "Stworzenie Adama" czy "Wygnanie z raju". Obrazy z motywami stworzonymi przez Michała Anioła w wyjątkowy sposób ozdobią ściany tradycyjnych i eleganckich wnętrz.

czytaj więcej zwiń opis

Reprodukcje dzieł Michała Anioła - kolekcja arcydzieł malarstwa

Michał Anioł został doceniony ze względu na interesujące rozwiązania w swojej twórczości. Kolekcja wydruków na płótnie "Michał Anioł" to najsłynniejsze dzieła tego twórcy, które są dostępne w galerii bimago. Jeśli uwielbiasz oryginalny styl, jaki prezentował Michał Anioł w swoich obrazach, to ta kolekcja jest dedykowana dla Ciebie. W kategorii "Michał Anioł" w galerii bimago znajdziesz najwybitniejsze dzieła tego artysty. Michał Anioł odcisnął duży wpływ na sztukę swoich czasów i znalazł wielu następców, którzy kontynuowali jego styl w malarstwie. Już dziś ty możesz wybrać jedną z reprodukcji jego autorstwa jako dekorację dla swojego salonu. Wysoka jakość wykonania reprodukcji sprawi, że dany obraz będzie znakomicie prezentował się we wnętrzu. Michał Anioł - Zobacz atrakcyjną ofertę reprodukcji tego artysty i wprowadź sztukę do swojego domu dzięki obrazom z tej kolekcji. W sklepie bimago znajdziesz ponad 4 tysiące reprodukcji znanych obrazów - zapraszamy do obejrzenia naszej bogatej oferty.

Michał Anioł - Ponad 4000 reprodukcji malarstwa w galerii bimago

Michał Anioł jest artystą, którego dzieła osiągają zawrotne ceny i zdobią najsłynniejsze galerie świata. Na szczęście w naszym sklepie ceny reprodukcji arcydzieł malarstwa są w przystępnych cenach, dzięki czemu Twoje biuro może wzbogacić się o elegancką dekorację na ścianę. Michał Anioł w swoich obrazach osiągnął perfekcyjny kunszt oraz indywidualny styl, który staraliśmy się oddać w naszych reprodukcjach. Jeśli ty także uwielbiasz jego dzieła to zapraszamy do skorzystania z oferty reprodukcji arcydzieł malarstwa w bimago. W naszym sklepie obrazy w kolekcji "Michał Anioł" można zamówić jako wysokiej jakości wydruki na płótnie. Ponadto, wybrane dzieła można zamówić w technice Premium Print lub jako ręcznie malowane obrazy. Kolekcja obrazów "Michał Anioł" to kilkadziesiąt starannie wyselekcjonowanych dzieł, wśród których będziesz mógł znaleźć swoją ulubioną reprodukcję. Jeśli szukasz stylowej dekoracji ściennej, to reprodukcja obrazu z pewnością Cię oczaruje. Polecamy kolekcję "Michał Anioł" w której można znaleźć idealną dekorację na ścianę dla swojego domu lub też doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby.

  • <%= message %>

Michał Anioł-Reprodukcje obrazów najsłynniejszych malarzy na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 33

-22% na reprodukcje [ Promocja trwa do 16.09.2019 ]

Obraz na płótnie Pietà Rondanini

Obraz na płótnie "Pietà Rondanini"

Cena od: 84,52 zł 65,92 zł
Obraz na płótnie Umierający jeniec

Obraz na płótnie "Umierający jeniec"

Cena od: 84,60 zł 65,96 zł
Obraz na płótnie Złożenie do grobu

Obraz na płótnie "Złożenie do grobu"

Cena od: 83,72 zł 65,28 zł
Obraz na płótnie Studium głowy

Obraz na płótnie "Studium głowy"

Cena od: 84,60 zł 65,96 zł
Obraz na płótnie Nawrócenie Saula

Obraz na płótnie "Nawrócenie Saula"

Cena od: 112,40 zł 87,64 zł
Obraz na płótnie Zbuntowany jeniec

Obraz na płótnie "Zbuntowany jeniec"

Cena od: 84,44 zł 65,84 zł
Obraz na płótnie Szkic

Obraz na płótnie "Szkic"

Cena od: 84,52 zł 65,92 zł
Obraz na płótnie Sąd Ostateczny

Obraz na płótnie "Sąd Ostateczny"

Cena od: 83,92 zł 65,44 zł
Obraz na płótnie Złożenie do grobu

Obraz na płótnie "Złożenie do grobu"

Cena od: 83,84 zł 65,36 zł

Kategorie:

Filtry