Sztuka sakralna - obrazy ręcznie malowane, wydruki na płótnie oraz reprodukcje

W kolekcji obrazów na płótnie Sztuka sakralna znajdziesz ciekawe dekoracje na ścianę. Bogaty wybór fotografii na płótnie Sztuka sakralna sprawia, że zarówno dla nowoczesnych wnętrz, jak i bardziej klasycznych aranżacji będzie można znaleźć swój ulubiony motyw. Sztuka sakralna to inspirujący temat, który od dawna pojawia się w sztuce. W sklepie bimago motyw Sztuka sakralna został zaadaptowany jako dekoracja ścienna. W kolekcji nowoczesnych obrazów Sztuka sakralna można znaleźć urozmaicone dekoracje ścienne pod względem stylu, koloru oraz rozmiaru. Sztuka sakralna to motyw, który znakomicie wygląda w wielokolorowych lub spokojniejszych barwach. Obrazy Sztuka sakralna jako tęczowe dekoracje ścienne rozświetlą mieszkanie, z kolei wydruki na płótnie w dyskretnych barwach nadadzą wnętrzu elegancki wygląd. Dzięki tak dużemu zróżnicowaniu kolorystyki można dany obraz dopasować do wystroju swojego mieszkania. Oprócz obrazów Sztuka sakralna, polecamy całą kolekcję Obrazy, w której możesz znaleźć dekoracje ścienne ze swoim ulubionym motywem.

czytaj więcej zwiń opis

Obrazy Sztuka sakralna do sypialni, salonu lub gabinetu

W modnym, nowoczesnym salonie nie powinno zabraknąć oryginalnych dekoracji. W kolekcji obrazów Sztuka sakralna możesz znaleźć produkty, które z powodzeniem dopasujesz do wystroju swojego salonu. W reprezentacyjnym miejscu obrazy Sztuka sakralna nadadzą wnętrzu eleganckiego charakteru. Tęczowa dekoracja ścienna sprawi, że w łatwy sposób uzyskasz zamierzony wygląd salonu. Ogromną zaletą kolekcji obrazów Sztuka sakralna jest ponadczasowość motywu, dzięki któremu dekoracja ta będzie doskonale wyglądać w każdym pomieszczeniu. Nie tylko w salonie, ale również w sypialni obrazy Sztuka sakralna będą znakomicie się prezentować. Fotografie na płótnie w pastelowych kolorach pozwolą Tobie stworzyć zaciszny, elegancki kącik w swoim domu. Kolekcja obrazów Sztuka sakralna sprawdzi się nie tylko w salonie lub sypialni, ale także pozostałych pomieszczeniach. Jadalnia, hol lub kuchnia to wnętrza, w których obrazy Sztuka sakralna będą znakomicie się sprawdzać. Z kolekcją Obrazy bimago udekorujesz cały dom, z tego powodu gorąco zapraszamy do przejrzenia naszej galerii.

Sztuka sakralna jako tryptyki i obrazy wieloczęściowe

Tryptyki i obrazy wieloczęściowe stanowią nowy wymiar dekoracji ściennych. Obrazy wieloczęściowe Sztuka sakralna to interesujące wzory, które dzięki kilku modułom uwypuklają dekoracyjność danego wzoru. Obrazy Sztuka sakralna złożone z kilku części charakteryzują się większymi możliwościami aranżacyjnymi niż dekoracje złożone z jednego segmentu. W sklepie bimago został przedstawiony jeden ze sposobów zawieszenia obrazu z kolekcji Sztuka sakralna. Nic nie stoi na przeszkodzie, by dać upust swojej wyobraźni i nieco poeksperymentować z kompozycją tej dekoracji ściennej. Obrazy jako tryptyki można umieścić na ścianie w jednej linii lub na różnej wysokości. Z kolei obrazy wieloczęściowe Sztuka sakralna można powiesić pionowo lub poziomo. Wszystko zależy od efektu, jaki chcemy uzyskać. Niektóre z wzorów w kolekcji Sztuka sakralna złożone są z części, które mogą stanowić zupełnie odrębne obrazy na ścianie. Poszczególne części obrazów można zawiesić wzdłuż schodów lub stworzyć z nich nieszablonową kompozycję otaczającą meble. Zobacz obrazy Sztuka sakralna w sklepie bimago, które jako dekoracje wieloczęściowe będą stanowiły ciekawą dekorację ścienną.

Galeria bimago - Zobacz obrazy Sztuka sakralna i ponad 2000 innych dekoracji ściennych

W sklepie bimago można znaleźć ogromny wybór obrazów. Kolekcja Sztuka sakralna to tylko jedna z wielu kategorii. Szeroki wybór inspiracji gwarantuje, że każdy znajdzie swoją ulubioną tematykę dekoracji ściennych. Nowoczesne obrazy Sztuka sakralna są ozdobami, które dedykowane są dla pokoju dziennego. Z kolei w pozostałych pomieszczeniach może pojawić się zupełnie inna tematyka obrazów - np. Miasto nocą, Abstrakcje lub Zwierzęta. Te wszystkie kategorie można znaleźć w sklepie bimago. Jednak to nie wszystko, jeśli podobają Ci się Obrazy to podobne inspiracje możesz zobaczyć w pozostałych produktach w naszym sklepie. Szeroki wybór fototapet oraz naklejek na ścianę gwarantuje, że dekorację wnętrza przy pomocy kolekcji obrazów Sztuka sakralna będzie można uzupełnić innymi ozdobami. Sprawdź atrakcyjną ofertę bimago, wśród których znajdują się obrazy Sztuka sakralna, kilkadziesiąt innych kategorii wydruków na płótnie, modne fototapety oraz dekoracyjne naklejki na ścianę.

  • <%= message %>

Sztuka sakralna - Obrazy ręcznie malowane i wydruki na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 14

-25% na obrazy [ Promocja trwa do 25.06.2018 ]
Obraz współczesny Dotyk Boga

Obraz "Dotyk Boga"

Cena od: 148,60 zł 111,44 zł
Obraz na ścianę Stworzenie Adama: fragment obrazu

Obraz "Stworzenie Adama: fragment obrazu"

Cena od: 148,60 zł 111,44 zł
Obraz na ścianę Agnus Dei

Obraz "Agnus Dei"

Cena od: 148,60 zł 111,44 zł
Obraz nowoczesny Maryja z Dzieciątkiem

Obraz "Maryja z Dzieciątkiem"

Cena od: 148,60 zł 111,44 zł
Obraz dekoracyjny Miłosny powiew

Obraz "Miłosny powiew"

Cena od: 148,60 zł 111,44 zł
Obraz współczesny Palec Boży

Obraz "Palec Boży"

Cena od: 148,60 zł 111,44 zł
Obraz współczesny Anioł pokoju

Obraz "Anioł pokoju"

Cena od: 148,60 zł 111,44 zł
Obraz nowoczesny Madonna Sykstyńska (fragment)

Obraz "Madonna Sykstyńska (fragment)"

Cena od: 148,60 zł 111,44 zł
Obraz nowoczesny Odpoczynek aniołów

Obraz "Odpoczynek aniołów"

Cena od: 148,60 zł 111,44 zł
Obraz nowoczesny Krąg cherubinów

Obraz "Krąg cherubinów"

Cena od: 148,60 zł 111,44 zł
Obraz nowoczesny Muzykujący anioł

Obraz "Muzykujący anioł"

Cena od: 148,60 zł 111,44 zł
Obraz współczesny Pierwszy pocałunek

Obraz "Pierwszy pocałunek"

Cena od: 148,60 zł 111,44 zł
Obraz dekoracyjny Aniołki Rafaela

Obraz "Aniołki Rafaela"

Cena od: 148,60 zł 111,44 zł
Obraz nowoczesny Maryja z Dzieciątkiem

Obraz "Maryja z Dzieciątkiem"

Cena od: 148,60 zł 111,44 zł