inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

OBRAZY RĘCZNIE MALOWANEStworzone dla Ciebie przez naszych artystów

100% ręcznie malowane autorskie wzory

Prawdziwa sztuka w Twoim domu

Wyróżnij się z tłumu - zamiast masowej dekoracji postaw na prawdziwą sztukę w nowoczesnym wydaniu! Obrazy na płótnie ręcznie malowane od bimago to wyjątkowy mariaż artystycznej unikalności i nowoczesności. Nasze najmodniejsze wzory możesz zamówić w formie ręcznie malowanego obrazu, tworzonego pod indywidualne zlecenie przez prawdziwych artystów malarzy.

Painted pictures

Najwyższa jakość w dobrej cenieDrewniane krosno, włoskie płótno i hiszpańskie farby

Kupując obraz ręcznie malowany w bimago, masz pewność, że wybierasz produkt o wyjątkowej jakości. Krosno, czyli drewniany stelaż, na który naciągnięte jest płótno obrazu, wykonane jest z solidnego sosnowego drewna. Dzięki niemu obraz na płótnie, który otrzymasz, jest już gotowy do powieszenia i nie wymaga dodatkowej oprawy. W procesie twórczym używamy wyłącznie włoskiego bawełnianego płótna malarskiego oraz atestowanych hiszpańskich farb akrylowych, gwarantujących intensywność i trwałość kolorów - tak, by wyjątkowym pięknem ręcznie malowanego obrazu można było cieszyć się przez długie lata.

Wyjątkowi artyści z całej EuropyKażdy obraz ręcznie malowany jest unikalny!

Obrazy malowane ręcznie tworzone są przez współpracujących z bimago europejskich artystów. Proces tworzenia ręcznie malowanego obrazu jest nieco dłuższy niż w przypadku powielanego maszynowo wydruku - jednak efekt finalny absolutnie jest tego wart! Każdy obraz jest unikatem, z niepowtarzalną strukturą farby i śladami pędzla. Aby nadać całości jeszcze bardziej unikalnego charakteru, koniecznie zamów również osobistą dedykację, która sprawi, że obraz stanie się wyjątkowym prezentem, który na długo zostanie w pamięci obdarowanej osoby. Dedykacja dostępna jest jako akcesorium do każdego ręcznie malowanego obrazu.