inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-50% na fototapety Oferta ważna do 20.05.2024

Fototapeta Biała zagadka 3D Nr 92683

Fototapeta Biała zagadka 3D Nr 92683

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Czy to odstające hexagony? Czy to wypadające cegiełki? A może otwierające się wrota? Nie, to trójwymiarowa fototapeta! Biała fototapeta 3D zaskoczy każdego z gości odwiedzających nasz dom. Dzięki złudzeniu optycznemu ściana nie wydaje się być płaską powierzchnią, a wieloelementową rzeźbą ścienną. Białe, przypominające kamienie figury sprawdzą w białych oraz czarno-białych pomieszczeniach. Nadadzą dynamizmu pokojom, które ze względu na kolorystykę kojarzyłyby się raczej ze statycznością. Najlepiej odnajdą się w dużych pomieszczeniach, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by zamówić fototapetę w mniejszym formacie i uczynić z niej abstrakcyjną ozdobę na fragmencie ściany. Jeśli cenimy sobie oryginalność i nietypowe rozwiązania to ten rodzaj tapety sprawdzi się doskonale. Będzie czymś, co wyróżnia naszą sypialnię czy salon spośród innych pomieszczeń. Dzięki tej tapecie jednolite pomieszczenie będzie się wyróżniało bardziej niż niejeden kolorowy pokój. Sprawi, że wnętrze nabierze dynamizmu i głębi.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE