inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-50% na fototapety Oferta ważna do 26.02.2024

Fototapeta Malowana abstrakcja - ekspresja z plamami w kolorze złotym i brązowym Nr 91650

Fototapeta Malowana abstrakcja - ekspresja z plamami w kolorze złotym i brązowym Nr 91650

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Fototapeta abstrakcyjna "Malowana abstrakcja - ekspresja z plamami w kolorze złotym i brązowym"

Fototapeta na ścianę "Malowana abstrakcja - ekspresja z plamami w kolorze złotym i brązowym" to ciekawa dekoracja w nowoczesnym stylu, która z powodzeniem odmieni wnętrze pokoju lub innego pomieszczenia. Niejednolita kompozycja sprawia, że ozdoba ta zachwyca efektownym wyglądem. Kolor brązowy w nieoczywistym połączeniu z innymi barwami sprawia, że fototapetę można dopasować do wnętrz o dowolnym kolorze. Wzór "Malowana abstrakcja - ekspresja z plamami w kolorze złotym i brązowym" jest dostępny również jako fototapeta zmywalna, która świetnie nada się jako produkt do łazienki lub garażu. Fototapetę "Malowana abstrakcja - ekspresja z plamami w kolorze złotym i brązowym" polecamy zamawiać w większych rozmiarach, dzięki czemu wzór będzie doskonale wyeksponowany w Twoim wnętrzu.

Fototapeta abstrakcyjna "Malowana abstrakcja - ekspresja z plamami w kolorze złotym i brązowym" to dekoracja dedykowana dla miłośników awangardy. Nieszablonowe zastosowanie motywów takich jak abstrakcje, nowoczesne, artystyczne, brązowe, ekspresja, złote oraz fototapety sprawia, że w tej dekoracji można doszukać się inspiracji aktualnymi trendami w sztuce. Fototapeta na ścianę "Malowana abstrakcja - ekspresja z plamami w kolorze złotym i brązowym" to abstrakcja idealna do wnętrz mieszkalnych dzięki zastosowaniu eleganckich kolorów. Fototapeta to nie tylko wyjątkowa dekoracja, ale również łatwy sposób na udoskonalenie wnętrza za pomocą pojedynczej dekoracji. Zapraszamy do obejrzenia eleganckiej fototapety "Malowana abstrakcja - ekspresja z plamami w kolorze złotym i brązowym" oraz innych, wyjątkowych produktów galerii bimago.

Ten produkt znajdziesz też w kategoriach:

Fototapety nowoczesne
druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE