inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-30% na fototapety Promocja ważna do 04.12.2022

Fototapeta Różowe szczyty - abstrakcyjny pejzaż obrazujący góry o poranku Nr 146297

Fototapeta Różowe szczyty - abstrakcyjny pejzaż obrazujący góry o poranku Nr 146297

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Fototapeta abstrakcyjna "Różowe szczyty - abstrakcyjny pejzaż obrazujący góry o poranku"

Fototapeta na wymiar "Różowe szczyty - abstrakcyjny pejzaż obrazujący góry o poranku" to oryginalna dekoracja w nowoczesnym stylu, która z powodzeniem odmieni wnętrze pokoju lub innego pomieszczenia. Niejednolita kompozycja sprawia, że ozdoba ta zadziwia i zachwyca swoim wyglądem. Kolor niebieski w nieszablonowym połączeniu z innymi barwami sprawia, że fototapeta będzie dobrze prezentować się we wnętrzach w dowolnej kolorystyce. Fototapetę "Różowe szczyty - abstrakcyjny pejzaż obrazujący góry o poranku" polecamy zamawiać w większym wymiarze, dzięki czemu wzór ten będzie idealnie wyeksponowany w pomieszczeniu.

Fototapeta abstrakcyjna na wymiar "Różowe szczyty - abstrakcyjny pejzaż obrazujący góry o poranku" to dekoracja dedykowana dla wielbicieli awangardy. Nieoczywiste zastosowanie motywów takich jak abstrakcja, pejzaż oraz góry sprawia, że w tej dekoracji można doszukać się inspiracji aktualnymi trendami w sztuce. Fototapeta na wymiar "Różowe szczyty - abstrakcyjny pejzaż obrazujący góry o poranku" to abstrakcja dostosowana do wnętrz mieszkalnych dzięki zastosowaniu eleganckich kolorów. Fototapeta to nie tylko oryginalna dekoracja, ale również praktyczny sposób na zmianę wnętrza za pomocą pojedynczej dekoracji. Zapraszamy do obejrzenia fototapety na wymiar "Różowe szczyty - abstrakcyjny pejzaż obrazujący góry o poranku" oraz innych, wyjątkowych produktów galerii bimago.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE