inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy
-40% na fototapety Oferta ważna do 09.02.2023 zobacz

Fototapeta Złote kolumny - geometryczne kształty na beżowym tle Nr 148583

Fototapeta Złote kolumny - geometryczne kształty na beżowym tle Nr 148583

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Abstrakcyjna fototapeta "Złote kolumny - geometryczne kształty na beżowym tle"

Fototapeta na ścianę "Złote kolumny - geometryczne kształty na beżowym tle" to ciekawa dekoracja w nowoczesnym stylu, która z łatwością odmieni wnętrze salonu lub innego pomieszczenia. Złożona kompozycja sprawia, że ozdoba ta zadziwia i zachwyca swoim wyglądem. Kolor szary w nieoczywistym połączeniu z innymi barwami sprawia, że fototapetę można dopasować do wnętrz o dowolnej kolorystyce. Fototapeta "Złote kolumny - geometryczne kształty na beżowym tle" ze względu na swój wzór, najkorzystniej będzie wyglądać w większym wymiarze.

Fototapeta abstrakcyjna na wymiar "Złote kolumny - geometryczne kształty na beżowym tle" to dekoracja dedykowana dla miłośników awangardy. Nieoczywiste zastosowanie motywów takich jak abstrakcja, tło oraz geometryczny sprawia, że w tej dekoracji można doszukać się inspiracji współczesnymi trendami w sztuce. Fototapeta na ścianę "Złote kolumny - geometryczne kształty na beżowym tle" to abstrakcja dopasowana do wnętrz mieszkalnych dzięki zastosowaniu eleganckich kolorów. Fototapeta to nie tylko ciekawa dekoracja, ale również łatwy sposób na zmianę wnętrza dzięki pojedynczej dekoracji. Zapraszamy do obejrzenia fototapety "Złote kolumny - geometryczne kształty na beżowym tle" oraz innych, stylowych produktów galerii bimago.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE