inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-40% na fototapety Oferta ważna do 29.02.2024 Koniec promocji za: : :

Fototapeta Bajkowa fantazja - biały miś trzymający balona z księżyca dla dzieci Nr 142988

Fototapeta Bajkowa fantazja - biały miś trzymający balona z księżyca dla dzieci Nr 142988

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Fototapeta dla dzieci "Księżycowy balonik"

Zmień pokój dziecka w kolorową przestrzeń. Dzięki fototapecie dla dzieci Księżycowy balonik będzie to proste. Niepowtarzalna kolekcja fototapet Dla dzieci sprawi, że pokój dziecka będzie pełen kolorów. W fototapecie Księżycowy balonik inspirowaliśmy się takimi motywami jak zwierzęta, trends, fantazja, dla dzieci, gwiazdy, dzieciecyswiat oraz fototapety. Dzięki temu powstała dekoracja ścienna pokazująca ulubione bajki Twojej pociechy.

Fototapeta Księżycowy balonik to niebanalna dekoracja na ścianę, która w dodatku jest prosta w montażu. Zamówiona fototapeta podzielona jest na 50-centrymetrowe pasy, dzięki czemu nakłada się ją podobnie, jak tapety w rolkach. Fototapety w sklepie bimago są wykonane z flizeliny. Przed nałożeniem, tylko ściana musi być posmarowana klejem. Jeżeli pojawią się nierówności po przyklejeniu, możemy rozprostować je wałkiem. Fototapeta do pokoju dziecka Księżycowy balonik jest dekoracją ścienną w dużym wymiarze, która w atrakcyjny sposób odmieni wystrój wnętrza.

Ten produkt znajdziesz też w kategoriach:

Fototapety dla dzieci Fototapety dla niemowlaków
druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE