inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-50% na fototapety Oferta ważna do 20.05.2024

Fototapeta Bajkowy świat - droga prowadząca do zamku przez pola i lasy dla dzieci Nr 61198

Fototapeta Bajkowy świat - droga prowadząca do zamku przez pola i lasy dla dzieci Nr 61198

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Fototapeta dla dzieci "Droga do magicznego zamku"

Zmień pokój dziecka w zaczarowaną przestrzeń. Dzięki fototapecie do pokoju dziecięcego Droga do magicznego zamku z pewnością to się uda. Niezwykła kolekcja fototapet Dla dzieci sprawi, że pokój dziecka będzie pełen kolorów. W fototapecie Droga do magicznego zamku inspirowaliśmy się takimi motywami jak drzewa, architektura, las, dla dzieci, pola, baby, drogi oraz fototapety. Dzięki temu powstała dekoracja na ścianę pokazująca ulubione postacie z bajek Twojej pociechy.

Fototapeta Droga do magicznego zamku to wyjątkowa dekoracja na ścianę, która w dodatku jest łatwa w montażu. Zamówiona fototapeta podzielona jest na 50-centrymetrowe pasy, dzięki czemu nakłada się ją podobnie, jak tapety w rolkach. Fototapety w sklepie bimago są wykonane z flizeliny. Przed nałożeniem, jedynie ścianę trzeba posmarować klejem. Jeżeli pojawią się nierówności po przyklejeniu, możemy rozprostować je wałkiem. Fototapeta dla dzieci Droga do magicznego zamku jest dekoracją ścienną w dużym wymiarze, która w atrakcyjny sposób odmieni wystrój wnętrza.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE