inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-50% na fototapety Darmowa dostawa

Fototapeta Dla dzieci - miś, króliczek i lisek lecący w gwiazdach i chmurach Nr 148595

Fototapeta Dla dzieci - miś, króliczek i lisek lecący w gwiazdach i chmurach Nr 148595

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa

Fototapeta dla dzieci "Dla dzieci - miś, króliczek i lisek lecący w gwiazdach i chmurach"

Zmień pokój dziecka w zaczarowaną przestrzeń. Dzięki fototapecie dla dzieci Dla dzieci - miś, króliczek i lisek lecący w gwiazdach i chmurach z pewnością to się uda. Niepowtarzalna kolekcja fototapet Dla dzieci sprawi, że pokój dziecięcy będzie wypełniony wspaniałymi kolorami. W fototapecie dla dziecka Dla dzieci - miś, króliczek i lisek lecący w gwiazdach i chmurach inspirowaliśmy się takimi motywami jak zwierzęta, niebo, dla dzieci, chmury, serca, gwiazdy oraz fototapety. Dzięki temu powstała dekoracja ścienna eksponująca ulubione bajki Twojej pociechy.

Fototapeta Dla dzieci - miś, króliczek i lisek lecący w gwiazdach i chmurach to oryginalna dekoracja na ścianę, która w dodatku jest łatwa w montażu. Zamówiona fototapeta podzielona jest na 50-centrymetrowe pasy, dzięki czemu nakłada się ją podobnie, jak tapety w rolkach. Fototapety w sklepie bimago są wykonane z flizeliny. Przed nałożeniem, tylko ściana musi być posmarowana klejem. Jeżeli pojawią się nierówności po przyklejeniu, możemy rozprostować je wałkiem. Fototapeta dla dzieci Dla dzieci - miś, króliczek i lisek lecący w gwiazdach i chmurach jest wielkoformatową dekoracją ścienną, która w efektowny sposób odmieni aranżację wnętrza.

Ten produkt znajdziesz też w kategoriach:

Fototapety dla dzieci Fototapety dla dziewczynki
druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE