inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy
-40% na fototapety Oferta ważna do 06.12.2022 zobacz

Fototapeta Mapa świata dla dzieci - kontynenty i oceany w niebieskich odcieniach Nr 148027

Fototapeta Mapa świata dla dzieci - kontynenty i oceany w niebieskich odcieniach Nr 148027

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Fototapeta dla dzieci "Mapa świata dla dzieci - kontynenty i oceany w niebieskich odcieniach"

Zmień pokój dziecka w kolorową przestrzeń. Dzięki fototapecie do pokoju dziecięcego Mapa świata dla dzieci - kontynenty i oceany w niebieskich odcieniach z pewnością to się uda. Wyjątkowa kolekcja fototapet Dla dzieci sprawi, że pokój dziecka będzie wypełniony najpiękniejszymi kolorami. W fototapecie dla dziecka Mapa świata dla dzieci - kontynenty i oceany w niebieskich odcieniach inspirowaliśmy się takimi motywami jak zwierzęta, mapy, świat, kontynenty, dziewczynka oraz chłopiec. Dzięki temu powstała dekoracja na ścianę eksponująca ulubione postacie z bajek Twojej pociechy.

Fototapeta Mapa świata dla dzieci - kontynenty i oceany w niebieskich odcieniach to wyjątkowa dekoracja na ścianę, która oprócz tego jest łatwa w montażu. Zamówiona fototapeta podzielona jest na 50-centrymetrowe pasy, dzięki czemu nakłada się ją podobnie, jak tapety w rolkach. Fototapety w galerii bimago są wykonane z flizeliny. Przed nałożeniem, jedynie ścianę trzeba posmarować klejem. Po przyklejeniu, jeśli zobaczymy nierówności na fototapecie, możemy rozprostować je wałkiem. Fototapeta do pokoju dziecka Mapa świata dla dzieci - kontynenty i oceany w niebieskich odcieniach jest wielkoformatową dekoracją ścienną, która w atrakcyjny sposób odmieni charakter wnętrza.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE