inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-50% na fototapety Oferta ważna do 03.12.2023

Fototapeta Wieloryby płynące w obłokach - kolorowa ilustracja z rybami i statkami Nr 138372

Fototapeta Wieloryby płynące w obłokach - kolorowa ilustracja z rybami i statkami Nr 138372

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Fototapeta dla dzieci "Wieloryby płynące w obłokach - kolorowa ilustracja z rybami i statkami"

Zmień pokój dziecka w kolorową przestrzeń. Dzięki fototapecie dla dzieci Wieloryby płynące w obłokach - kolorowa ilustracja z rybami i statkami będzie to proste. Niepowtarzalna kolekcja fototapet Dla dzieci sprawi, że pokój dziecka będzie pełen kolorów. W fototapecie dla dziecka Wieloryby płynące w obłokach - kolorowa ilustracja z rybami i statkami inspirowaliśmy się takimi motywami jak zwierzęta, trends, chmury, niebieski, dzieciecyswiat, żłobek oraz fototapety. Dzięki temu powstała dekoracja na ścianę eksponująca ulubione postacie z bajek Twojej pociechy.

Fototapeta Wieloryby płynące w obłokach - kolorowa ilustracja z rybami i statkami to oryginalna dekoracja na ścianę, która w dodatku jest łatwa w montażu. Zamówiona fototapeta podzielona jest na 50-centrymetrowe pasy, dzięki czemu nakłada się ją podobnie, jak tapety w rolkach. Fototapety w galerii bimago są wykonane z flizeliny. Przed nałożeniem, jedynie ścianę trzeba posmarować klejem. Jeżeli pojawią się nierówności po przyklejeniu, możemy rozprostować je wałkiem. Fototapeta dla dzieci na ścianę Wieloryby płynące w obłokach - kolorowa ilustracja z rybami i statkami jest dekoracją ścienną w dużym wymiarze, która w atrakcyjny sposób odmieni aranżację wnętrza.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE