inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-50% na fototapety Oferta ważna do 03.03.2024

Fototapeta Marzycielskie kwiaty - roślinny motyw kwiatowy z fioletowymi magnoliami na tle w odcieniach fioletów i różu Nr 60819

Fototapeta Marzycielskie kwiaty - roślinny motyw kwiatowy z fioletowymi magnoliami na tle w odcieniach fioletów i różu Nr 60819

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Fototapeta na wymiar "Marzycielskie kwiaty - roślinny motyw kwiatowy z fioletowymi magnoliami na tle w odcieniach fioletów i różu"

Kwiaty fantastycznie wyglądają na dużej dekoracji, a fototapeta na wymiar "Marzycielskie kwiaty - roślinny motyw kwiatowy z fioletowymi magnoliami na tle w odcieniach fioletów i różu" jest tego najlepszym przykładem. Inne kwiaty na tej fototapecie wyglądają niewiarygodnie a uroku dodaje im oryginalna kompozycja. Motywy wykorzystane w tej dekoracji to: natura, rośliny, kwiaty, liście, magnolie oraz fototapety. Niewątpliwie te elementy stanowią ciekawy kolaż na dekoracji "Marzycielskie kwiaty - roślinny motyw kwiatowy z fioletowymi magnoliami na tle w odcieniach fioletów i różu". Wzór "Marzycielskie kwiaty - roślinny motyw kwiatowy z fioletowymi magnoliami na tle w odcieniach fioletów i różu" jest dostępny również jako wodoodporna fototapeta, która świetnie nada się jako produkt do kuchni lub łazienki.

Modna fototapeta z kwiatami "Marzycielskie kwiaty - roślinny motyw kwiatowy z fioletowymi magnoliami na tle w odcieniach fioletów i różu" gwarantuje, że Twój salon zmieni się w gustowne i nowoczesne wnętrze. Inne kwiaty na fototapecie, której pierwszoplanowy kolor to szary, będzie zachwycającą dekoracją dla miłośników tych kwiatów. W fototapecie tej precyzyjne odwzorowanie wzoru jest zagwarantowane dzięki najlepszym maszynom i drukowi w wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu fototapeta na wymiar "Marzycielskie kwiaty - roślinny motyw kwiatowy z fioletowymi magnoliami na tle w odcieniach fioletów i różu" pokazuje piękno kwiatów oraz wyraziste kolory. Podpowiedzi na aranżacje wnętrz z fototapetą z kwiatami "Marzycielskie kwiaty - roślinny motyw kwiatowy z fioletowymi magnoliami na tle w odcieniach fioletów i różu" można zobaczyć na witrynie i blogu bimago. Warto obejrzeć przykładowe wizualizacje i wykorzystać dekoracje ścienne z kwiatami w swoim mieszkaniu.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE