inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-50% na fototapety Oferta ważna do 27.05.2024

Fototapeta Pole stokrotek - słoneczny pejzaż letniej łąki pełnej kwiatów i trawy Nr 60469

Fototapeta Pole stokrotek - słoneczny pejzaż letniej łąki pełnej kwiatów i trawy Nr 60469

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Fototapeta "Pole stokrotek - słoneczny pejzaż letniej łąki pełnej kwiatów i trawy"

Kwiaty idealnie wyglądają na wielkoformatowej dekoracji ściennej, a fototapeta "Pole stokrotek - słoneczny pejzaż letniej łąki pełnej kwiatów i trawy" jest tego najlepszym przykładem. Łąka na tej fototapecie wyglądają zjawiskowo a uroku dodaje im twórcza kompozycja. Motywy wykorzystane w tej dekoracji to: natura, rośliny, kwiaty, łąki oraz fototapety. Niewątpliwie te elementy stanowią idealny kolaż na dekoracji "Pole stokrotek - słoneczny pejzaż letniej łąki pełnej kwiatów i trawy". Wzór "Pole stokrotek - słoneczny pejzaż letniej łąki pełnej kwiatów i trawy" jest dostępny także jako fototapeta wodoodporna, która świetnie nada się jako produkt do kuchni lub łazienki.

Elegancka fototapeta w kwiaty "Pole stokrotek - słoneczny pejzaż letniej łąki pełnej kwiatów i trawy" gwarantuje, że Twój salon zmieni się w eleganckie i nowoczesne wnętrze. Łąka na fototapecie, której kluczowy kolor to zielony, będzie zachwycającą dekoracją dla miłośników tych kwiatów. W fototapecie tej staranne odwzorowanie wzoru jest zagwarantowane dzięki nowoczesnym maszynom i drukowi w wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu fototapeta ścienna "Pole stokrotek - słoneczny pejzaż letniej łąki pełnej kwiatów i trawy" pokazuje piękno kwiatów oraz nieskazitelne kolory. Inspiracje na aranżacje wnętrz z kwiatową fototapetą "Pole stokrotek - słoneczny pejzaż letniej łąki pełnej kwiatów i trawy" można zobaczyć na sklepie i blogu bimago. Warto obejrzeć przykładowe wizualizacje i wykorzystać dekoracje ścienne z kwiatami w swoim domu.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE