inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy
BLACK SALE do -50% Oferta ważna do 30.11.2022 zobacz

Fototapeta Magnolia - dekoracyjne drzewo rozkwitające jasnymi kwiatami Nr 146509

Fototapeta Magnolia - dekoracyjne drzewo rozkwitające jasnymi kwiatami Nr 146509

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Fototapeta na ścianę "Magnolia - dekoracyjne drzewo rozkwitające jasnymi kwiatami"

Kwiaty fenomenalnie wyglądają na wielkoformatowej dekoracji ściennej, a fototapeta "Magnolia - dekoracyjne drzewo rozkwitające jasnymi kwiatami" jest tego najlepszym dowodem. Magnolie na tej fototapecie wyglądają nieziemsko a uroku dodaje im pomysłowa kompozycja. Motywy wykorzystane w tej dekoracji to: abstrakcja, kwiaty oraz magnolie. Niewątpliwie te detale stanowią interesujący kolaż na dekoracji "Magnolia - dekoracyjne drzewo rozkwitające jasnymi kwiatami".

Nowoczesna kwiatowa fototapeta "Magnolia - dekoracyjne drzewo rozkwitające jasnymi kwiatami" gwarantuje, że Twoja sypialnia zmieni się w gustowne i nowoczesne wnętrze. Magnolie na fototapecie, której kluczowy kolor to szary, będzie wymarzoną dekoracją dla miłośników tych kwiatów. W fototapecie tej precyzyjne odwzorowanie wzoru jest zagwarantowane dzięki najlepszym maszynom i drukowi w wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu fototapeta na ścianę "Magnolia - dekoracyjne drzewo rozkwitające jasnymi kwiatami" pokazuje piękno kwiatów oraz pełne wyrazu kolory. Inspiracje na aranżacje wnętrz z fototapetą z kwiatami "Magnolia - dekoracyjne drzewo rozkwitające jasnymi kwiatami" można zobaczyć na witrynie i blogu bimago. Warto obejrzeć przykładowe wizualizacje i wykorzystać dekoracje ścienne z kwiatami w swoim wnętrzu.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE