inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-50% na fototapety Darmowa dostawa

Fototapeta Makowe pole love - artystyczna akwarela kolorowej łąki kwiatowej z makami na tle w odcieniach czerwieni i bieli Nr 60405

Fototapeta Makowe pole love - artystyczna akwarela kolorowej łąki kwiatowej z makami na tle w odcieniach czerwieni i bieli Nr 60405

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa

Fototapeta "Makowe pole love - artystyczna akwarela kolorowej łąki kwiatowej z makami na tle w odcieniach czerwieni i bieli"

Kwiaty fenomenalnie wyglądają na wielkoformatowej ozdobie ściennej, a fototapeta na wymiar "Makowe pole love - artystyczna akwarela kolorowej łąki kwiatowej z makami na tle w odcieniach czerwieni i bieli" jest tego najlepszym dowodem. Maki na tej fototapecie wyglądają niewiarygodnie a uroku dodaje im pomysłowa kompozycja. Motywy wykorzystane na tej fototapecie to: natura, kwiaty, kolorowy, artystyczny, akwarele, romantyczny, maki, łąka oraz fototapety. Niewątpliwie te elementy stanowią ciekawy kolaż na dekoracji "Makowe pole love - artystyczna akwarela kolorowej łąki kwiatowej z makami na tle w odcieniach czerwieni i bieli". Wzór "Makowe pole love - artystyczna akwarela kolorowej łąki kwiatowej z makami na tle w odcieniach czerwieni i bieli" jest dostępny także jako wodoodporna fototapeta, która świetnie nada się jako produkt do holu, garażu czy kuchni.

Awangardowa kwiatowa fototapeta "Makowe pole love - artystyczna akwarela kolorowej łąki kwiatowej z makami na tle w odcieniach czerwieni i bieli" sprawi, że Twoja sypialnia zmieni się w stylowe i nowoczesne wnętrze. Maki na fototapecie, której dominujący kolor to czerwony, będzie zachwycającą dekoracją dla wielbicieli tych kwiatów. W fototapecie tej dokładne odwzorowanie wzoru jest zagwarantowane dzięki nowoczesnym maszynom i drukowi w bardzo wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu fototapeta na ścianę "Makowe pole love - artystyczna akwarela kolorowej łąki kwiatowej z makami na tle w odcieniach czerwieni i bieli" oddaje urodę kwiatów oraz nieskazitelne kolory. Inspiracje na aranżacje wnętrz z kwiatową fototapetą "Makowe pole love - artystyczna akwarela kolorowej łąki kwiatowej z makami na tle w odcieniach czerwieni i bieli" można zobaczyć na sklepie i blogu bimago. Warto obejrzeć przykładowe wizualizacje i wykorzystać dekoracje z kwiatami w swoim wnętrzu.

Ten produkt znajdziesz też w kategoriach:

Fototapety tła i desenie Fototapety maki Fototapety motywy kwiatowe
druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE