inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-50% na fototapety Oferta ważna do 03.03.2024

Fototapeta Fala przyjemności - abstrakcja kwiatów orchidei w fiolecie i z perłami Nr 60305

Fototapeta Fala przyjemności - abstrakcja kwiatów orchidei w fiolecie i z perłami Nr 60305

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Fototapeta na ścianę "Fala przyjemności - abstrakcja kwiatów orchidei w fiolecie i z perłami"

Kwiaty fantastycznie wyglądają na wielkoformatowej ozdobie ściennej, a fototapeta "Fala przyjemności - abstrakcja kwiatów orchidei w fiolecie i z perłami" jest tego najlepszym dowodem. Orchidee na tej fototapecie wyglądają niewiarygodnie a uroku dodaje im pomysłowa kompozycja. Motywy wykorzystane w tej dekoracji to: natura, rośliny, kwiaty, abstrakcje, orchidee, perły oraz fototapety. Niewątpliwie te elementy stanowią ciekawy kolaż na dekoracji "Fala przyjemności - abstrakcja kwiatów orchidei w fiolecie i z perłami". Wzór "Fala przyjemności - abstrakcja kwiatów orchidei w fiolecie i z perłami" jest dostępny także jako fototapeta wodoodporna, która świetnie nada się jako produkt do holu, garażu czy kuchni.

Awangardowa fototapeta kwiaty "Fala przyjemności - abstrakcja kwiatów orchidei w fiolecie i z perłami" gwarantuje, że Twój salon zmieni się w gustowne i nowoczesne wnętrze. Orchidee na fototapecie, której kluczowy kolor to szary, będzie idealną dekoracją dla miłośników tych kwiatów. W fototapecie tej dokładne odwzorowanie wzoru jest zagwarantowane dzięki najlepszym maszynom i drukowi w wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu fototapeta na ścianę "Fala przyjemności - abstrakcja kwiatów orchidei w fiolecie i z perłami" oddaje urodę kwiatów oraz nieskazitelne kolory. Pomysły na aranżacje wnętrz z kwiatową fototapetą "Fala przyjemności - abstrakcja kwiatów orchidei w fiolecie i z perłami" można zobaczyć na sklepie i blogu bimago. Warto przypatrzeć się przykładowym wizualizacjom i wykorzystać dekoracje z kwiatami w swoim wnętrzu.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE