inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

Fototapeta Fioletowy zachwyt - orchidee zanurzone w wodzie na tle białego muru Nr 62019

Fototapeta Fioletowy zachwyt - orchidee zanurzone w wodzie na tle białego muru Nr 62019

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Fototapeta na wymiar "Fioletowy zachwyt - orchidee zanurzone w wodzie na tle białego muru"

Kwiaty cudownie wyglądają na wielkoformatowej dekoracji ściennej, a fototapeta "Fioletowy zachwyt - orchidee zanurzone w wodzie na tle białego muru" jest tego najlepszym przykładem. Orchidee na tej fototapecie wyglądają niebywale a uroku dodaje im twórcza kompozycja. Motywy wykorzystane w tej dekoracji to: natura, rośliny, kwiaty, orchidee, fioletowe oraz fototapety. Niewątpliwie te akcenty stanowią ciekawy kolaż na dekoracji "Fioletowy zachwyt - orchidee zanurzone w wodzie na tle białego muru". Wzór "Fioletowy zachwyt - orchidee zanurzone w wodzie na tle białego muru" jest dostępny także jako wodoodporna fototapeta, która świetnie nada się jako produkt do kuchni lub łazienki.

Elegancka fototapeta na ścianę kwiaty "Fioletowy zachwyt - orchidee zanurzone w wodzie na tle białego muru" sprawi, że Twoja sypialnia zmieni się w stylowe i nowoczesne wnętrze. Orchidee na fototapecie, której pierwszoplanowy kolor to fioletowy, będzie idealną dekoracją dla miłośników tych kwiatów. W fototapecie tej precyzyjne odwzorowanie wzoru jest zagwarantowane dzięki najlepszym maszynom i drukowi w bardzo wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu fototapeta na ścianę "Fioletowy zachwyt - orchidee zanurzone w wodzie na tle białego muru" oddaje urodę kwiatów oraz nieskazitelne kolory. Inspiracje na aranżacje wnętrz z kwiecistą fototapetą "Fioletowy zachwyt - orchidee zanurzone w wodzie na tle białego muru" można zobaczyć na sklepie i blogu bimago. Warto przypatrzeć się przykładowym wizualizacjom i wykorzystać dekoracje ścienne z kwiatami w swoim domu.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE