inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-50% na fototapety Oferta ważna do 26.02.2024

Fototapeta Orchidea - inspiracja poety to biały motyw kwiatowy na tle z napisami Nr 60630

Fototapeta Orchidea - inspiracja poety to biały motyw kwiatowy na tle z napisami Nr 60630

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Fototapeta na wymiar "Orchidea - inspiracja poety to biały motyw kwiatowy na tle z napisami"

Kwiaty fantastycznie wyglądają na dużej dekoracji, a fototapeta na wymiar "Orchidea - inspiracja poety to biały motyw kwiatowy na tle z napisami" jest tego najlepszym przykładem. Orchidee na tej fototapecie wyglądają zniewalająco a uroku dodaje im pomysłowa kompozycja. Motywy wykorzystane na tej fototapecie to: natura, rośliny, kwiaty, napisy, orchidee oraz fototapety. Niewątpliwie te akcenty stanowią idealny kolaż na dekoracji "Orchidea - inspiracja poety to biały motyw kwiatowy na tle z napisami". Wzór "Orchidea - inspiracja poety to biały motyw kwiatowy na tle z napisami" jest dostępny również jako fototapeta zmywalna, która świetnie nada się jako produkt do łazienki czy klatki schodowej.

Nowoczesna fototapeta kwiaty "Orchidea - inspiracja poety to biały motyw kwiatowy na tle z napisami" gwarantuje, że Twój salon zmieni się w gustowne i nowoczesne wnętrze. Orchidee na fototapecie, której dominujący kolor to turkusowy, będzie wymarzoną dekoracją dla miłośników tych kwiatów. W fototapecie tej dokładne odwzorowanie wzoru jest zagwarantowane dzięki nowoczesnym maszynom i drukowi w wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu fototapeta na ścianę "Orchidea - inspiracja poety to biały motyw kwiatowy na tle z napisami" pokazuje piękno kwiatów oraz wyraziste kolory. Pomysły na aranżacje wnętrz z kwiatową fototapetą "Orchidea - inspiracja poety to biały motyw kwiatowy na tle z napisami" można zobaczyć na stronie i blogu bimago. Warto przypatrzeć się przykładowym wizualizacjom i wykorzystać dekoracje ścienne z kwiatami w swoim wnętrzu.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE