inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-30% na fototapety Promocja ważna do 04.12.2022

Fototapeta Roślinna myśl - grafika z mglistymi kwiatami na różowym tle Nr 145319

Fototapeta Roślinna myśl - grafika z mglistymi kwiatami na różowym tle Nr 145319

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Fototapeta na wymiar "Roślinna myśl - grafika z mglistymi kwiatami na różowym tle"

Kwiaty cudownie wyglądają na dużej dekoracji ściennej, a fototapeta "Roślinna myśl - grafika z mglistymi kwiatami na różowym tle" jest tego najlepszym przykładem. Kwiaty na tej fototapecie wyglądają nieziemsko a uroku dodaje im pomysłowa kompozycja. Motywy wykorzystane w tej dekoracji to: natura, rośliny, kwiaty oraz łąka. Niewątpliwie te detale stanowią interesujący kolaż na dekoracji "Roślinna myśl - grafika z mglistymi kwiatami na różowym tle".

Elegancka kwiatowa fototapeta "Roślinna myśl - grafika z mglistymi kwiatami na różowym tle" gwarantuje, że Twoja sypialnia zmieni się w eleganckie i nowoczesne wnętrze. Kwiaty na fototapecie, której kluczowy kolor to różowy, będzie idealną dekoracją dla wielbicieli tych kwiatów. W fototapecie tej precyzyjne odwzorowanie wzoru jest zagwarantowane dzięki nowoczesnym maszynom i drukowi w bardzo wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu fototapeta ścienna "Roślinna myśl - grafika z mglistymi kwiatami na różowym tle" pokazuje piękno kwiatów oraz wyraziste kolory. Inspiracje na aranżacje wnętrz z kwiecistą fototapetą "Roślinna myśl - grafika z mglistymi kwiatami na różowym tle" można zobaczyć na sklepie i blogu bimago. Warto obejrzeć przykładowe wizualizacje i wykorzystać dekoracje z kwiatami w swoim domu.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE