tysiące produktów
wysoka jakość
łatwy montaż
program lojalnościowy

-30% na fototapety Promocja ważna do 25.10.2021

Fototapety Słoneczniki

Fiiltry

Fiiltry

Kolor

Styl

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Fototapeta ze słonecznikami

Żółty, promienny słonecznik to kwiat, który większości z nas kojarzy się bardzo pozytywnie – z latem, ciepłem i urlopem na wsi. Fototapeta z tym motywem to zatem doskonały sposób na wprowadzenie do wnętrza radosnej, wakacyjnej atmosfery, a także dodania mu koloru. Jeżeli zatem macie dość bezpiecznych, stonowanych aranżacji i nie boicie się intensywnych barw, to fototapeta w słoneczniki z pewnością przypadnie Wam do gustu.

czytaj więcej zwiń opis

Fototapeta z kwiatami słonecznika

Fototapeta słoneczniki z oferty bimago to idealna propozycja dla pełnych życia optymistów, którzy swoją radość chcą wprowadzić również do domowych wnętrz. Ściana w salonie ozdobiona wizerunkiem dużych, żółtych kwiatów z pewnością będzie budziła uśmiech na twarzach gości i domowników, a przy okazji znakomicie rozjaśni wnętrze. Dekoracja, na której widnieje ciągnące się po horyzont pole słoneczników to z kolei ciekawa opcja do pokoju dziecięcego lub małej sypialni. Taki krajobraz nie tylko będzie pięknie się prezentował, ale również optycznie powiększy pomieszczenie i nada mu głębi. A co z wielbicielami słoneczników w bardziej melancholijnej lub mniej dosłownej odsłonie? Zamiast samoprzylepnej fototapety z realistycznym zdjęciem mogą wybrać utrzymany w stonowanej kolorystyce wariant graficzny lub wizerunek kwiatu, przypominający malowany pędzlem obraz.
Decydując się na fototapetę z kwiatami słonecznika warto jednak pamiętać, że jest ona na tyle wyrazista, że nie potrzebuje dodatkowych ozdób. Dobrze więc zestawić ją z prostymi, jednokolorowymi meblami i gładkimi tkaninami, a jako uzupełnienie całości wykorzystać zielone rośliny doniczkowe i akcesoria z naturalnych surowców: drewna, wikliny czy gliny.