inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-50% na fototapety Oferta ważna do 28.09.2023

Fototapeta Mapa świata: Białe oceany Nr 94377

Fototapeta Mapa świata: Białe oceany Nr 94377

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Fototapeta-mapa świata "Mapa świata: Białe oceany"

Naszej fototapecie z mapą świata nie można odmówić oryginalności. 'Mapa świata: Białe oceany' to dekoracja na ścianę, która w oryginalny sposób wykorzystuje motyw mapy. Modny wzór będzie idealną dekoracją dla oryginalnego wnętrza. Jeśli chodzi o pokój nastolatka, to duża fototapeta 'Mapa świata: Białe oceany' przedstawiająca kontynenty będzie miała również walor dydaktyczny. Nauka kontynentów i państw będzie o wiele łatwiejsza oraz przyjemniejsza. Designerska dekoracja pozwoli nie tylko modnie urządzić wnętrze domowe, ale również jest propozycją na metamorfozę biurowych pokoi. Fototapeta z mapą świata "Mapa świata: Białe oceany" to doskonała ozdoba do biura podróży lub lokali usługowych.

Mapa świata na fototapecie "Mapa świata: Białe oceany" została idealnie odwzorowana. Dzięki wydrukowi w wysokiej rozdzielczości kontury i miejsca na mapie zostały przedstawione w najdrobniejszych szczegółach. Fototapeta "Mapa świata: Białe oceany" z mapą to nie tylko wyróżniający się design, ale również przyciągające wzrok barwy. Kolor brązowy na wielkoformatowej dekoracji będzie znakomicie prezentować się w dowolnym wnętrzu. Zapraszamy do obejrzenia ciekawej kolekcji dekoracji ściennych w galerii bimago - w ofercie można znaleźć fototapety z mapami fizycznymi, w stylu retro oraz w czarno-białej wersji.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE