inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy

-50% na fototapety Oferta ważna do 19.05.2022

Fototapeta Mapa świata dla dzieci z kolorowymi rysunkami Nr 98091

Fototapeta Mapa świata dla dzieci z kolorowymi rysunkami Nr 98091

<%= shipping_time %>
z VAT
+ koszty wysyłki od 19,99zł

Mapa to nie tylko sposób na znalezienie drogi do celu. To także interesujący motyw ścienny, który można wykorzystać do udekorowania pokoju naszego dziecka. “Mapa Świata”, kolorowa fototapeta dla dzieci pozwala na ożywienie przestrzeni bogactwem barw oraz różnorodnością rysunków. Dzięki fototapecie z mapą świata dzieci mogą rozpocząć naukę czytania mapy w przystępny i przyjemny sposób. Będzie to również nauka rozpoznawania zwierząt i kojarzenia ich z konkretnymi regionami świata. Orki, renifery, pingwiny, czy wielbłądy będą kojarzyły się dzieciom nie tylko z konkretnymi kontynentami, ale i krajami. Zostały one opisane na mapie w języku angielskim. Dodatkowo, obramowanie tej fototapety stanowią flagi państw, co również ma spory walor edukacyjny. Ożywiająca przestrzeń, kolorowa fototapeta dla dzieci oraz mapa w jednym. Będzie stanowiła doskonały kontrast dla ścian w jednolitych kolorach, takich jak zielony czy niebieski.

Ten produkt znajdziesz też w kategoriach:

Fototapety dla dzieci Fototapety dla chłopca
druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE