inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-50% na wszystkie fototapety do 04.10.2023

Fototapeta Mapa świata: Nowoczesna geografia Nr 94379

Fototapeta Mapa świata: Nowoczesna geografia Nr 94379

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Lubisz podróże lub interesuje Cię geografia? Fototapeta z mapą świata może Cię zaciekawić. Żółto-czarna grafika przedstawiająca mapę z nazwami krajów oraz oceanów to innowacyjny sposób na ozdobienie pokoju. Fototapeta sprawdzi się w połączeniu z grafitowymi ścianami oraz żółtymi i złotymi elementami wystroju. Nowoczesna tapeta wysokiej jakości jest sposobem na wprowadzenie do przestrzeni ciekawego motywu, który przyciągnie uwagę gości oraz zdradzi nasze zainteresowania podróżami lub geografią. Tapeta doskonale zda egzamin w pomieszczeniach z minimalistycznym wystrojem, zarówno nowoczesnych, jak i tych retro. Jeśli szukamy ciekawego pomysłu na geograficzną fototapetę to mapa świata może być strzałem w dziesiątkę. Można nakleić na niej w odpowiednie miejsca zdjęcia z naszych podróży po świecie, tworząc w ten sposób ścienny album.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE