inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-50% na fototapety Oferta ważna do 10.12.2023

Fototapeta Papierowe podróże - szara mapa świata o teksturze starego papieru Nr 64789

Fototapeta Papierowe podróże - szara mapa świata o teksturze starego papieru Nr 64789

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Fototapeta-mapa "Cinereo Mundi"

Naszej fototapecie z mapą świata nie można odmówić fantazji. 'Cinereo Mundi' to dekoracja w większym wymiarze, która w artystyczny sposób przedstawia zarys kontynentów. Modny wzór będzie doskonałą dekoracją dla salonu, sypialni lub pokoju młodzieżowego. Jeśli chodzi o pokój nastolatka, to fototapeta 'Cinereo Mundi' przedstawiająca zarys kontynentów będzie miała również walor dydaktyczny. Nauka położenia kontynentów i państw będzie o wiele prostsza, a przy okazji przyjemniejsza. Designerska dekoracja pozwoli nie tylko modnie urządzić wnętrze domowe, ale również jest propozycją na metamorfozę biurowych pokoi. Fototapeta z mapą świata "Cinereo Mundi" to ciekawa ozdoba do biura podróży, restauracji czy sali konferencyjnej.

Mapa świata na fototapecie "Cinereo Mundi" została znakomicie odwzorowana. Dzięki wydrukowi w wysokiej rozdzielczości kontury i miejsca na mapie zostały przedstawione z fotograficzną dokładnością. Fototapeta "Cinereo Mundi" z mapą to nie tylko wyróżniający się design, ale również wspaniałe barwy. Kolor szary na wielkoformatowej dekoracji będzie znakomicie prezentować się w każdym wnętrzu. Zapraszamy do obejrzenia ciekawej kolekcji dekoracji ściennych w galerii bimago - w ofercie można znaleźć fototapety z mapami fizycznymi, w stylu vintage oraz w pastelowych barwach.

Ten produkt znajdziesz też w kategoriach:

Fototapety mapy świata Fototapety kolonialne
druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE