inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

Fototapeta Szlak w Tatrach Zachodnich - pejzaż z wysokich gór z błękitnym niebem Nr 60583

Fototapeta Szlak w Tatrach Zachodnich - pejzaż z wysokich gór z błękitnym niebem Nr 60583

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Fototapeta na ścianę "Szlak w Tatrach Zachodnich"

Uwielbiasz podróżowanie, Góry i piękno przyrody? Jeśli tak, to fototapeta na ścianę "Szlak w Tatrach Zachodnich" będzie dla Ciebie idealną dekoracją. Ozdoba ta, jak i cała kolekcja fototapet Góry została zainspirowana najpiękniejszymi pejzażami. Dzięki fototapecie ściennej z pejzażem "Szlak w Tatrach Zachodnich" Twoje wnętrze zmieni się nie do poznania. Wyobraź sobie, że jeden z najpiękniejszych krajobrazów będzie towarzyszyć Tobie przez długi czas. Dzięki temu nie tylko pokażesz swoją pasję, ale również zmienisz wygląd swojego mieszkania.

Fototapeta z pejzażem "Szlak w Tatrach Zachodnich" będzie idealna dla osób, które uwielbiają nowoczesne dekoracje ścienne. Motyw taki jak Góry musi być odpowiednio wyeksponowany, by oddawał piękno tej przestrzeni. Fototapeta ścienna "Szlak w Tatrach Zachodnich" z pewnością spełnia te cechy. Góry na fototapecie z pejzażem w najpiękniejszych i wyrazistych kolorach to idealna dekoracja do salonu. Polecamy całą kolekcję fototapet Góry, w której znajdziesz zapierające dech zakątki z całego świata.

Ten produkt znajdziesz też w kategoriach:

Fototapety góry
druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE