inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

Fototapeta Pióra unoszące się na wietrze – kolorowy pejzaż z motywem natury Nr 137419

Fototapeta Pióra unoszące się na wietrze – kolorowy pejzaż z motywem natury Nr 137419

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Fototapeta na ścianę "Pióra unoszące się na wietrze – kolorowy pejzaż z motywem natury"

Uwielbiasz podróżowanie, Pejzaże i piękno natury? Jeśli tak, to fototapeta "Pióra unoszące się na wietrze – kolorowy pejzaż z motywem natury" jest dla Ciebie stworzona. Ozdoba ta, jak i cała kolekcja fototapet Pejzaże została zainspirowana najpiękniejszymi pejzażami. Dzięki modnej fototapecie z pejzażem "Pióra unoszące się na wietrze – kolorowy pejzaż z motywem natury" Twoje wnętrze zmieni się nie do poznania. Wyobraź sobie, że jeden z najpiękniejszych krajobrazów będzie towarzyszyć Tobie przez wiele lat. Dzięki temu nie tylko zaprezentujesz swoją pasję, ale również zmienisz oblicze swojego mieszkania.

Fototapeta z pejzażem "Pióra unoszące się na wietrze – kolorowy pejzaż z motywem natury" jest polecana dla osób, które uwielbiają efektowne dekoracje ścienne. Motyw taki jak Pejzaże powinien być odpowiednio wyeksponowany, by oddawał piękno tej przestrzeni. Fototapeta na ścianę "Pióra unoszące się na wietrze – kolorowy pejzaż z motywem natury" z pewnością spełnia te cechy. Pejzaże na fototapecie z pejzażem będzie prawdziwą ozdobą dowolnego wnętrza w Twoim domu lub biurze. Polecamy całą kolekcję fototapet Pejzaże, w której znajdziesz zachwycające zakątki z całego świata.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE