tysiące produktów
wysoka jakość
łatwy montaż
program lojalnościowy

-35% na fototapety Promocja ważna do 27.09.2021

Fototapety tygrys

Fiiltry

Fiiltry

Kolor

Orientacja

Styl

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Fototapeta Piękno i bestia
od
122,16 zł
187,96 zł
Fototapeta Tygrys bengalski
od
128,96 zł
198,44 zł
Fototapeta Tygrys sumatrzański
od
128,96 zł
198,44 zł
Fototapeta Tygrys bengalski w zoo
od
128,96 zł
198,44 zł
Fototapeta Tygrys bengalski w zoo
od
190,40 zł
292,96 zł
Fototapeta Bezwarunkowa miłość
od
128,96 zł
198,44 zł
Fototapeta Biały tygrys
od
128,96 zł
198,44 zł
Fototapeta Piękno i bestia
od
128,96 zł
198,44 zł

Dzikość i elegancja – fototapety tygrys

Pełen gracji i majestatu a jednocześnie dziki, silny i niebezpieczny – tygrys jest jednym z najbardziej fascynujących zwierząt. Nic więc dziwnego, że jego postać związana jest z szeregiem wierzeń i mitów. Dziś tygrys nadal fascynuje i inspiruje, stając się modnym motywem w aranżacji wnętrz. Nas ten niezwykły kot zainspirował do stworzenia kolekcji Fototapet Tygrys. Jeśli pragniesz by tygrys, który jest uosobieniem odwagi, waleczności i majestatu, ukazywał Twoją osobowość i dodawał Ci codziennie energii, to warto zdecydować się na umieszczenie tego motywu we wnętrzu. Realistyczne zdjęcia na fototapetach z tygrysami to również idealna ozdoba dla miłośników dalekich podróży. Zaakcentowanie swojej pasji będzie możliwe dzięki takiej dekoracji ściennej. Fototapeta 3d ukazująca sylwetkę tygrysa idealnie będzie wyglądać w otoczeniu pamiątek z podróży i orientalnych dekoracji. Zwierzęcy motyw to uniwersalny temat, który dobrze sprawdzi się w różnych wnętrzach. Fototapeta przedstawiająca tygrysa gwarantuje, że motyw ten może zostać w kreatywny sposób wykorzystany w różnych aranżacjach. Poniżej przedstawiamy 5 sposobów na to, jak tygrysie paski mogą stać się oryginalną dekoracją wnętrza.

czytaj więcej zwiń opis

Fototapeta tygrysa w pięciu aranżacjach:

  1. Orientalny styl pełen egzotyki – Postać tygrysa lub tygrysie paski na fototapecie to egzotyczny motyw, który jednoznaczenie kojarzy się z Dalekim Wschodem. Dzięki takiej dekoracji ściennej z łatwością wpleciemy orientalny styl do naszego mieszkania. Wystrój inspirowany Azją może mieć wiele odsłon. W zależności od tego, czy zdecydujemy się na stonowany, kolonialny styl czy pełne przepychu indyjskie wnętrze, fototapeta z tygrysem z pewnością wzbogaci naszą przestrzeń. W kolonialnym stylu, w którym panują jasne, beżowe odcienie, fototapeta z tygrysem będzie mocnym akcentem kolorystycznym. Jako dominująca ozdoba w pomieszczeniu, z pewnością będzie przykuwać wzrok. Z kolei jeśli nasze wnętrze ma być utrzymane w indyjskich, bogatych barwach to taka fototapeta z pewnością będzie spójnym motywem kolorystycznym. Z kolei styl orientalny w nowoczesnej odsłonie inspiruje się dalekowschodnimi motywmi i adaptuje wybrane motywy do europejskich wnętrz. Fototapeta tygrysów w połączeniu ze współczesnymi meblami i drobnymi akcentami dekoracyjnymi stworzy oryginalną przestrzeń z pazurem.

  2. Zaczarowany styl boho z tygrysem na fototapecie – Urok artystycznej cyganerii we wnętrzu doceni każdy, kto uwielbia przepych kolorów i przytulne pomieszczenia nieco zagracone wieloma dekoracjami i dodatkami. Niesamowita, pozytywna energia w takich wnętrzach z pewnością zostanie wzmocniona egzotyczną fototapetą z motywem tygrysów. Dzikość, wolność i niezależność w aranżacji wnętrza może być zaakcentowana dzięki wizerunkowi tygrysa, który jest symbolem tych cech. Oprócz tego taka fototapeta wniesie kolory charakterystyczne dla stylu boho. Tygrysie pasy to dekoracja stworzona dla wnętrz wypełnionych etnicznymi akcesoriami. Dzięki temu motywowi zyskamy spójną, kolorową aranżację, w której zapanuje artystyczny, niezależny klimat.

  3. Fototapeta 3d tygrys w nowoczesnym wnętrzu – Motyw tygrysiej sylwetki w kreatywny sposób może ozdobić naszą ścianę. Wzory bazujące na najnowszych trendach można znaleźć w kolekcji bimago. Fototapety 3d z tygrysem z pewnością stanowią nowoczesne oblicze tego zwierzęcego motywu. W naszej ofercie można znaleźć zarówno fototapety tygrys z trójwymiarowym efektem, jak i wzory w czarno białej kolorystyce. Taki design gwarantuje uniwersalny charakter dekoracji, którą dopasujemy do nowoczesnej sypialni, salonu lub biura. Minimalistyczne wnętrze będzie dobrze wyglądać z czarno białym tygrysem na fototapecie. Z kolei modny, elegancki salon dzięki takiej dekoracji nabierze indywidualnego charakteru.

  4. Fototapeta tygrys w stylu glamour – elegancki, luksusowy styl, złote dodatki i błyszczące powierzchnie z zwierzakiem? Gwarantujemy, że fototapeta z tygrysem doda pazura takiej aranżacji. Zwierzęcy motyw na eleganckiej fototapecie urozmaici przestrzeń. Czarno biała lub monchromatyczna fototapeta wniesie naturalny urok do pomieszczeń urządzonych w stylu glamour.

  5. Rustykalny klimat w zgodzie z naturą – Drewniane meble, kamienne podłogi i kolory ziemi to cechy charakterystyczne wnętrz w stylu rustykalnym. Inspiracje naturą można w różnoraki sposób wykorzystać w takim stylu. Choć aranżacje te kojarzą się z lokalną, europejską przyrodą to ciekawą wariacją będzie wniesienie nieco egzotyki do takiego wnętrza. Fototapeta z tygrysem przełamie kolory we wnętrzu i doda mu nieco indywidualnego charakteru. Jeśli szukasz podobnych, egzotycznych motywów, to w innym pomieszczeniu można umieścić fototapety z dżunglą. W otoczeniu wiklinowych mebli i zieleni roślin, taka dekoracja ścienna stworzy harmonijną, spójną przestrzeń.