inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

Mindfulness na zestawach plakatów

Fiiltry

Fiiltry

Liczba części

  • Pokaż więcej części

    Ukryj dodatkowe części

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

  1. 1
  2. 2
Jeśli w codziennym życiu poszukujesz inspiracji, relaksu i ukojenia mamy rozwiązanie specjalnie dla Ciebie. Mindfulness na zestawach plakatów od bimago to kompozycje stworzone z myślą o tych, którzy pragną stworzyć domowe zacisze i odskocznię, w której można się zrelaksować i lepiej się skoncentrować. Zestawy plakatów joga to zrównoważona kolorystyka, inspirujące cytaty, marzycielskie pejzaże, kubistyczne formy. Plakaty Mindfulness będą świetnym uzupełnieniem dekoracji dla pomieszczeń w których odpoczywasz, czytasz lub ćwiczysz.

Zestawy plakatów joga i medytacja

Uważa się, że mindfulness zwany także uważnością, pomaga nam radzić sobie z szybkim tempem życia. Uspokaja myśli, oddech, a także pozwala się skoncentrować na zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych bodźcach. Zestawy plakatów z motywem jogi będą dla Ciebie odpowiednie, jeśli szukasz dodatku do pomieszczenia mającego kojarzyć się relaksem i odpoczynkiem. Takie plakaty będą również pasować do obrazów zen i z motywami japońskimi.


 

Relaksujące i inspirujące zestawy plakatów w ramach

Zestaw plakatów mindfullness z motywem jogi będzie sprzyjał wyciszeniu po długim, ciężkim dniu. Delikatne, jasne kolory zainspirują Cię do uspokojenia i wyciszenia myśli. Możesz jest powiesić w każdym pomieszczeniu, które kojarzy Ci się z relaksem, na przykład taki zestaw plakatów może zawisnąć w sypialni lub salonie. Dodaj do tego stylowy kominek, w którym rozpalisz woski czy podstawkę pod palo santo, a uzyskasz efektowny kącik do praktyki jogi.

Plakaty motywacyjne zestaw

W dzisiejszych czasach wiele osób poszukuje wytchnienia i wyciszenia. Odpoczynkowi, relaksowi czy refleksji nad życiem może sprzyjać odpowiednia aranżacja pomieszczeń. W bimago polecamy motywacyjne zestawy plakatów – są to dekoracje z różnego rodzaju napisami i cytatami, które mogą podnieść na duchu i dodać energii do realizowania codziennych celów czy też podążania za swoimi marzeniami. Możesz wybierać pomiędzy plakatami w zawsze modnej wersji czarno-białej oraz dekoracjami utrzymanymi w bardziej intensywnych, żywych barwach. Motywacyjne zestawy plakatów znajdują zastosowanie w pomieszczeniach różnego typu. Zawieszone na ścianie w sypialni, pomogą Ci naładować się pozytywną energią, zanim jeszcze wstaniesz z łóżka. W przypadku przedpokoju plakaty motywacyjne zestaw wprawią w dobry humor odwiedzających Cię gości!

Zestaw plakatów zen

Marzysz o tym, by zamienić Twoje pomieszczenie w oazę spokoju, w której będziesz oddawać się relaksowi, przemyśleniom lub medytacji? Szukasz pomysłu na oryginalną aranżację sypialni, kącika czytelniczego, gabinetu masażu lub SPA? Zestaw plakatów zen z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom! Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskasz własną galerię ścienną, która wniesie do Twojego pomieszczenia orientalną nutę i sprawi, że poczujesz się bliżej natury. Zestawy plakatów zen zawierają stonowane kolorystycznie dekoracje z subtelnymi motywami roślinnymi oraz motywami kojarzącymi się z morzem. Alternatywą dla dekoracji inspirowanych naturą mogą być kubistyczne formy. Wszystko zależy od Twoich preferencji i oczekiwań. Zestaw plakatów zen, w połączeniu ze stylowym kominkiem, pozwoli Ci stworzyć kącik do jogi.
Wybierając plakaty motywacyjne zestaw lub zestaw plakatów w stylu zen, możesz postawić na dekoracje w tym samym rozmiarze lub w różnych rozmiarach. Ponadto możesz zdecydować się na zestaw plakatów złożony z trzech a nawet większej liczby plakatów. Sprawdź naszą kolekcję i ciesz się nowymi możliwościami w dekoracji pomieszczeń!