-30% na fototapety [ Promocja trwa do 04.02.2019] zobacz
  • <%= message %>

Zestaw do malowania dla dzieci "Kolorowy jednorożec"

Zestaw do malowania dla dzieci "Kolorowy jednorożec" to znakomity pomysł na spędzanie wolnego czasu. Malowanie ćwiczy koordynację, zdolności plastyczne oraz cierpliwość. Jeśli twoja pociecha przejawia zainteresowanie malowaniem, to zestaw kreatywny dla dzieci "Kolorowy jednorożec" z pewnością jej się spodoba. W każdym zestawie można znaleźć farby akrylowe w niezbędnych kolorach oraz zestaw pędzelków o różnych grubościach. Przystępna instrukcja i oznaczenie farb numerkami sprawi, że malowanie po numerkach wzoru "Kolorowy jednorożec"stanie się ulubionym sposobem spędzania wolnego czasu.

Różnokolorowy wzór do malowania po numerkach "Kolorowy jednorożec" może być także oryginalnym pomysłem na prezent z okazji np. gwiazdki. Po namalowaniu będzie również wspaniale wyglądać jako dekoracja ścienna pokoju dziecka. Zestaw do malowania dla dzieci "Kolorowy jednorożec" to tylko jedna z wielu naszych propozycji, w kolekcji Malowanek po numerach zobaczysz przeróżne zestawy zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Malowanka po numerach dla dzieci Kolorowy jednorożec

Produkt dostępny
Nr 107150 Autor: Koga
Rozmiar: <%= dimensions.w %> x <%= dimensions.h %> cm
Części: 1
Czas dostawy i Koszty wysyłki
Cena: Cena zawiera VAT
  • 99,00 zł
  • <%- discountprice %>
więcej Tagi: #kolorowy, #zwierzęta, #dla dzieci, #serca, zwiń

Polecane produkty

Czas dostawy

Malowanki
4 dni robocze

Koszty wysyłki

Nasze artykuły wysyłamy do różnych krajów europejskich za pośrednictwem najbardziej renomowanych firm kurierskich. Na terenie Polski za dostawę naszych paczek jest odpowiedzialny kurier UPS.

Malowanie po numerach dla dzieci

Podaruj radość

Instrukcja malowania

1. Przygotuj stanowisko pracy: zabezpiecz papierem stół, rozłóż farby i pędzle, przygotuj kubek z wodą oraz papierowy ręcznik do wycierania pędzli. Możesz także włożyć odzież ochronną, np. lateksowe rękawiczki lub fartuch.

2. Pracę możesz zacząć od dowolnego koloru, np. od tego, który najbardziej Ci się podoba. Wybierz kolor, od którego chcesz zacząć, zapamiętaj numer umieszczony na wieczku i ostrożnie otwórz pojemniczek z farbą.

3. Weź do ręki pędzel, znajdź pole z numerem farby, którą wybrałeś i rozpocznij malowanie. Znajdź i kolejno wypełnij wszystkie pola oznaczone numerem wybranego koloru. Jeżeli po zamalowaniu pola wciąż widoczne będą liczby lub kontury, nałóż grubszą warstwę farby.

4. NASZA RADA: aby uniknąć pomyłek i ograniczyć ilość zużytej farby, używaj jednocześnie tylko jednego, wybranego koloru. Po zamalowaniu wszystkich pól zamknij pojemniczek i wybierz następny kolor.

5. Pamiętaj, aby przed zmianą koloru dobrze wypłukać pędzel w wodzie i wytrzeć go ręcznikiem papierowym. Aby zapobiec szybkiemu wyschnięciu farbek, pamiętaj o zamykaniu pojemniczków zaraz po użyciu.

6. Na koniec zamaluj boczne krawędzie obrazu. Po wyschnięciu farb Twoje dzieło jest gotowe do powieszenia na ścianie!