inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy
-30% na wybrane produkty Oferta ważna do 24.01.2022 Zobacz

Malowanie po numerach kobiety, akt i miłość

Fiiltry

Fiiltry

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Orientacja

Styl

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

  1. 1
  2. 2
Ludzkie ciało to dla jednych fizyczny dom duszy, dla drugich arcydzieło natury i kwintesencja piękna. Kobiece ciało od wieków fascynowało artystów i nadal stanowi centralny motyw w sztuce! Dzięki obrazom do malowania po numerach od bimago to Ty możesz stać się artystą za sprawą kilku pociągnięć pędzla! Wyraź swoje uczucia i daj się ponieść kreatywności, stwórz zmysłowe i romantyczne obrazy — abstrakcyjne, linearne czy klasyczne portrety i akty. Malowanie po numerach kobiety to intymna dekoracja oraz idealny prezent dla drugiej połowy.

Malowanie po numerach kobieta

Kobiece postaci stanowią jeden z najbardziej popularnych i lubianych przez artystów motywów malarskich. Przedstawicielki płci pięknej można przecież przedstawić na wiele różnych sposobów, skupiając się na ich sile lub delikatności, prezentując fachowe i praktyczne lub też zmysłowe oblicze. Zestawy do malowania po numerach z kobietami z oferty bimago umożliwiają samodzielne stworzenie obrazu w każdej możliwej konwencji i formacie. Coś dla siebie znajdą tu miłośnicy klasycznych dzieł malarskich, portretów z minionych epok, a także wielbiciele sztuki nowoczesnej i współczesnego ujęcia kobiecości.
Wybierając malowanie po numerach z kategorii „Kobieta” można fantastycznie spędzić wolny czas, uwolnić swoją kreatywność i przy okazji stworzyć ciekawą, jedyną w swoim rodzaju dekorację do domu lub biura. Tego typu malowanki z pędzlami i farbami akrylowymi w pakiecie są również znakomitym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby. Stopień trudności zestawu można w takiej sytuacji dostosować do umiejętności obdarowywanego, dzięki czemu będzie mógł spróbować swoich sił w malowaniu po numerach lub też doskonalić posiadane już umiejętności.

Czytaj więcej Zwiń opis

Malowanie po numerach akt i motywy z miłością

Samodzielnie namalowane obrazy z kobietami w roli głównej warto odpowiednio wyeksponować w swoim domu, wieszając je na ścianie salonu, korytarza czy sypialni. Wybierając dzieła z myślą o tym ostatnim pomieszczeniu, można jednak postawić na nieco odważniejsze propozycje i zdecydować się na malowanie po numerach z miłością jako motywem przewodnim. Mogą to być delikatne i sensualne płótna, pozostawiające wiele wyobraźni obserwatora lub też bardziej odważniejsze motywy. Akty świetnie nadają się do dekoracji sypialni, również jako własnoręcznie namalowane obrazy.