inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

Malowanie po numerach morze i obrazy do malowania z plażą i statkami

Fiiltry

Fiiltry

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Orientacja

Styl

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Malowanki po numerach cieszą się rosnącą popularnością i oferują możliwość kreatywnego spędzenia czasu oraz szlifowania swojego talentu artystycznego! W kolekcji malowanie po numerach morze oraz z plażą i statkami od bimago znajdziesz ciekawe motywy dedykowane zarówno dzieciom jak i dorosłym. Jedną z naszych propozycji malowanek po numerach jest pejzaż morski - złoty piasek, spiętrzone fale i błękit nieba to przepis na udany relaks. Pozwól sobie na moment odprężenia z bimago i wybierz klimatyczny morski krajobraz do namalowania.

Malowanie po numerach plaża

Kojący szum fal, przyjemnie chłodna woda, ciepły piasek pod stopami i urocze, chociaż czasami dające się we znaki mewy. To typowe elementy nadmorskiego krajobrazu. Teraz nie musisz czekać na upragniony urlop lub na długo wyczekiwany weekend, aby mieć je w zasięgu wzroku. W ofercie sklepu bimago znajdziesz wiele zestawów do malowania po numerach z morzem, które pozwolą Ci na stworzenie unikalnych obrazów. Te z pewnością przywołają wakacyjne wspomnienia i słodki, beztroski czas, wprawiając w dobry nastrój. Ich przygotowanie również dostarczy wiele satysfakcji i sprawi, że wprowadzisz swój umysł w stan błogiego i tak bardzo nam wszystkim potrzebnego relaksu. A gotowy obraz może zawisnąć w galerii ściennej obok plakatów i będzie dumnie zdobił ściany naszego domu lub mieszkania, dostarczając codziennie zasłużonej satysfakcji.


 

Malowanie po numerach statek

W ofercie sklepu bimago, poza motywem morza, znajdziesz także zestawy do malowania po numerach z wizerunkiem plaży i statku. Każdy z tych motywów jest dostępny w różnych stopniach trudności: zaawasowanym, początkującym i średnim. Różnią się one między sobą między innymi wielkością i ilością pól do wypełnienia, a także stopniem ich skomplikowania. Dzięki temu każdy aspirujący artysta znajdzie coś dla siebie. Ponadto każdy zestaw malowania po numerach - poza obrazem z ponumerowanymi, pustymi polami - składa się z farb akrylowych we wszystkich niezbędnych kolorach oraz pędzli o różnej grubości, dzięki którym nie będziesz miał żadnych problemem z precyzyjnym wypełnieniem konturów. Malowanie po numerach to doskonała rozrywka zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Skutecznie pozwala na wyćwiczenie nie tylko koncentracji, ale i ręki. To również doskonały sposób na relaks dla ciała i dla umysłu.

Obrazy do malowania po numerach morze

Malowanie po numerach morze od bimago to nie tylko skuteczna metoda na odprężenie, odstresowanie i pozbycie się negatywnych emocji. To również świetny sposób na przygotowanie idealnej dekoracji na ścianę, która spełnia wszystkie Twoje oczekiwania. Mimo że konieczne jest podążanie za numerami i wypełnianie pól odpowiednimi kolorami, możesz dodać obrazowi indywidualnego charakteru. Malowanie po numerach plaża i z podobnymi motywami pozwoli Ci na zachowanie przyjemnej letniej atmosfery przez cały rok. Gotowy obraz będzie poprawiał nastrój wszystkim domownikom i przywoływał wspomnienia z pobytu nad morzem. Szukasz marzycielskiego motywu, który będzie elegancki, a przy tym oryginalny? Zwróć uwagę na takie propozycje jak malowanie po numerach statek.

Zestawy do malowania z morzem i plażą

Zwróć uwagę, że zestawy z kategorii malowanie po numerach morze są bardzo zróżnicowane. Chodzi nie tylko o sam wzór czy kolorystykę. W asortymencie bimago znajdziesz klasyczne obrazy, ale też 3-, a nawet 5-częściowe. Ich namalowanie to spore wyzwanie, ale uzyskane efekty zapewnią Ci dużo satysfakcji. Nasze produkty są wysokiej jakości, dlatego stworzone przez Ciebie dzieła będą doskonale prezentować się po zawieszeniu na ścianie. Malowanie po numerach plaża to ciekawa propozycja nawet dla osób, które twierdzą, że wolą góry. Morskie motywy mogą nakłonić do zmiany scenerii i wypoczynku na rozgrzanym słońcem piasku. Nie martw się, że namalowany obraz nie będzie dostatecznie ładny. Twoje dzieło na pewno będzie powodem do dumy. Dołączone do zestawu pędzelki są wyprofilowane w taki sposób, aby precyzyjne wypełnianie pól właściwymi kolorami nie stanowiło żadnego problemu. Bez wątpienia poradzisz sobie z malowaniem. Poczuj się jak prawdziwy artysta i rozwijaj swoje artystyczne zdolności!