inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-15% na malowanie po numerach Oferta ważna do 05.12.2023 Koniec promocji za: : :

Malowanie po numerach Nowy Jork

Fiiltry

Fiiltry

Kolor

Orientacja

Styl

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Nowy Jork nieustannie inspiruje świat mody, designu oraz architektury i jest spełnieniem podróżniczych marzeń niejednego obieżyświata! Statua Wolności, Most Brookliński czy strzeliste wieżowce sięgające chmur mogą stać się ozdobą Twojego wnętrza, dzięki kolekcji Malowanie po numerach Nowy Jork od bimago. W zestawie znajdziesz płótno, farby oraz pędzle, czyli wszystko czego potrzebujesz, aby stworzyć swój własny obraz na płótnie. Nowy Jork Malowanie po Numerach wniesie do każdego pomieszczenia powiew wielkiego świata.

Obrazy Nowy Jork do malowania po numerach

Nowy Jork określany jest mianem miasta, które nigdy nie zasypia. W tym wyjątkowym miejscu ciągle coś się dzieje, są tysiące rzeczy do zobaczenia i jeszcze więcej przygód do przeżycia. Zestawy do malowania po numerach „Nowy Jork” to najlepsza propozycja dla wszystkich tych, którzy kochają to tętniące życiem, amerykańskie miasto, a dodatkowo mają w sobie potrzebę ekspresji twórczej. Dzięki nim można samodzielnie namalować panoramę NYC lub też pokolorować jeden z jego symboli, ze Statuą Wolności na czele, a następnie zawiesić takie dzieło na ścianie swojego pokoju bądź biura. Kolorowy lub czarno-biały obraz będzie nie tylko doskonałą dekoracją, ale również powodem do dumy dla jego twórcy i może stać się początkiem wyjątkowej kolekcji obrazów własnego autorstwa.


 

Zestawy do malowania Nowy Jork z farbami akrylowymi

Nowy Jork jest miejscem, które zachwyca różnorodnością, dlatego też oferowane przez bimago zestawy muszą oddawać to bogactwo barw, kolorów i form. W naszym asortymencie znalazły się zatem obrazy do malowania po numerach z Nowym Jorkiem, przedstawiające różne oblicza tego miasta, jego najbardziej znane, ale i nieco mniej popularne zakątki. Wybierać można także spośród kolorowych i czarno-białych propozycji, a także płócien o orientacji poziomej lub pionowej. Bez względu jednak na motyw i format, na jaki się zdecydujecie, zawsze otrzymacie kompletny pakiet złożony z pędzli, farb akrylowych i najważniejszego elementu - obrazu podzielonego graficznie na mniejsze fragmenty z oznaczeniem koloru, którego należy użyć do wypełnienia przestrzeni. Każdy zestaw do malowania po numerach „Nowy Jork” jest od razu gotowy do użycia, a ponadto idealnie nadaje się na prezent dla każdego miłośnika kreatywnego spędzania wolnego czasu lub też osoby, która chciałaby poprawić swoje zdolności manualne, skupienie na detalach bądź koordynację na linii ręka-oko.

Malowanie po numerach z panoramą Nowego Jorku

Chcesz wprowadzić do wnętrza prawdziwie nowojorski klimat? Pomogą Ci w tym nie tylko nasze plakaty i gotowe obrazy, ale też malowanie po numerach New York. Jeśli masz sporo wolnego czasu i chcesz go kreatywnie wykorzystać – do dzieła! Zamów przygotowany przez bimago zestaw i namaluj własną dekorację na ścianę. To nic trudnego, gwarantujemy. Dzięki produktom z naszej kolekcji poczujesz się jak wybitny artysta tworzący kolejne dzieło sztuki. Wypełnianie pól odpowiednimi kolorami to doskonała zabawa dla każdego, niezależnie od wieku, płci czy zainteresowań. Już teraz przejrzyj nasze propozycje. Zainspirują Cię do działania, co do tego nie mamy wątpliwości. Malowanie po numerach Nowy Jork czeka!

Obrazy do malowania po numerach New York

Do asortymentu wprowadziliśmy różnorodne obrazy do namalowania. Bardzo dużą popularnością cieszą się motywy nocne, które są charakterystyczne dla Nowego Jorku. Niemniej postanowiliśmy nie ograniczać się wyłącznie do takich wzorów. Stąd w ofercie bimago znajdziesz także np. malowanie po numerach New York ze Statuą Wolności czy z ulicami skąpanymi w promieniach zachodzącego słońca. Pamiętaj, że poszczególne zestawy różnią się poziomem skomplikowania – dopasuj obraz do swoich umiejętności i wymagań. Zastanawiasz się, czy malowanie po numerach Nowy Jork to zabawa jedynie dla dorosłych? Oczywiście, że nie! Ze stworzeniem tego typu obrazów poradzą sobie również młodsi domownicy. Niektóre motywy są sporym wyzwaniem, ale dzięki temu gotowe dzieło będzie sprawiało jeszcze więcej satysfakcji. Malowanie po numerach od bimago to gwarancja zadowolenia. Dbamy o jakość naszych produktów, a także o szybkie wysyłki. Satysfakcja Klientów jest dla nas priorytetową kwestią, więc zrobimy wszystko, aby zakupy w naszym sklepie były prawdziwą przyjemnością.