inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-15% na malowanie po numerach Oferta ważna do 10.12.2023

Malowanie po numerach małpy

Fiiltry

Fiiltry

Kolor

Orientacja

Styl

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Chociaż zdecydowanie nie są to najpiękniejsze zwierzęta i nie zaliczają się też do domowych, nie można zaprzeczyć urokowi szympansów. Będąc naszymi bliskimi przodkami, są niesamowicie uroczymi i fantastycznymi zwierzętami, a dzięki zestawom do malowania po numerach od bimago możesz uchwycić ich urok za pomocą niesamowitego obrazu na płótnie własnego autorstwa! Zestawy malowanie po numerach małpy sprawia, że podejście do malowania jest proste i pozwala każdemu z łatwością zagłębić się w hobby związane z malowaniem.

Malowanie po numerach małpa

Szukasz oryginalnych malowanek po numerach? Małpa to niezwykłe zwierzę, które od zawsze fascynowało ludzi. Mnogość gatunków i ekscentryczne zachowanie potrafi nie tylko przysporzyć o ból głowy, ale i dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Te niezwykle żywiołowe zwierzęta od zawsze inspirowały artystów na całym świecie - obrazy ze zwierzętami, plakaty, dekoracje czy koszulki można spotkać w wielu miejscach. Dlatego, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, do oferty bimago wprowadziliśmy zestawy do malowania po numerach “Małpa”. Te artystyczne zestawy zamienią w malarza każdego, kto tylko weźmie pędzel do ręki.


 

Obraz małpa do malowania po numerach

Malowanie po numerach małp oraz innych zwierząt to wyjątkowa rozrywka dla całej rodziny. Dzięki stopniowaniu trudności - od poziomu łatwego, przez średni aż po trudny, każdy niezależnie od wieku poradzi sobie z tym artystycznym wyzwaniem. W naszej ofercie można znaleźć zarówno malowanki dla dzieci, jak i dla dorosłych. Warto dać odpocząć głowie i zanurzyć się w świecie sztuki! Malowanie po numerach wesołych małpek lub wzorów inspirowanych stylem graffiti jest bardzo kreatywnym sposobem na spędzanie wolnego czasu. Jesteśmy przekonani, że możliwość wyczarowania za pomocą pędzla zjawiskowego zwierzęcia odciągnie od ekranu laptopa nawet najbardziej zapalonego miłośnika gier komputerowych. A jeszcze więcej satysfakcji zapewni oprawienie gotowego obrazu małpy namalowanego po numerach w gustowną ramę i zawieszenie go na ścianie w salonie czy w sypialni. Decydując się na zakup naszego zestawu nie musisz obawiać się o przybory. W pudełku, poza obrazem złożonym z pustych, ponumerowanych pól, znajdują się pędzle o różnej grubości, a także farby akrylowe we wszystkich niezbędnych kolorach. .

Obrazy do malowania po numerach małpa

Dlaczego malowanie po numerach małpa? Gotowy obraz na pewno wywoła uśmiech na Twojej twarzy. Samodzielne malowanie da Ci bardzo dużo satysfakcji i zachęci do zamówienia kolejnych motywów z naszej kolekcji. Z bimago możesz swobodnie rozwijać nową pasję i doskonalić swój talent plastyczny. Zauważ, jak różnorodne są wzory w tej kolekcji. Znajdziesz tu małpy przedstawione w zabawny sposób, a nawet obrazy nawiązujące do twórczości Banksy'ego. Wybierz propozycję, która odpowiada Twoim preferencjom i potrzebom. Pamiętaj, tego typu produkty są odpowiednie dla dorosłych, ale też dla dzieci. Nasze obrazy do malowania po numerach nie mają ograniczeń wiekowych. W dodatku oferujemy zestawy łatwiejsze, jak i bardziej skomplikowane dla zaawansowanych osób.

Zestawy do malowania małpa

Czy wiesz, z jakimi cechami kojarzona jest małpa? To zwierzę aktywne, ale jednocześnie nieco aroganckie. Stało się symbolem zabawy, mądrości oraz inteligencji. Wiele osób uważa, że małpy uczą nas, aby cieszyć się z każdego dnia, czerpać z niego jak najwięcej i traktować jako niezwykłą przygodę. Nasze zestawy również Cię do tego przekonają. Zamów malowanie po numerach małpa i sprawdź, jak przyjemny może być wolny wieczór. Samodzielne tworzenie obrazu to skuteczna metoda na relaks, ale też rozwijanie pasji. Każdy z nas może być artystą, a malowanie po numerach jest na to dowodem! W kolekcji bimago znajdziesz sporo ciekawych wzorów z kategorii małpa. Niektóre zaskoczą Cię oryginalnością, inne doborem kolorów. Szybko przekonasz się, że spędzanie wolnego czasu z płótnem to znacznie lepszy wybór niż wpatrywanie się w ekran telewizora czy telefonu. Z nami uwolnisz swoją kreatywność, a przejrzysta instrukcja dołączona do zestawu przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy samodzielnego malowania obrazu.