inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

Malowanie po numerach motyle

Fiiltry

Fiiltry

Kolor

Orientacja

Styl

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Motyl to piękna, nieco bajkowa reprezentacja fauny, która nabrała dużego znaczenia w naszej kulturze. Wizerunek motyla zwykle związany jest z duszą... Malowanie po numerach motyle od bimago przeniesie niezwykłe kolory i kształty motyla na płótno! Zestaw do malowania po numerach na płótnie poprowadzi Cię przez kolejne etapy tworzenia i pozwoli uchwycić migotliwe piękno skrzydeł motyla za pomocą pastelowych tonów. Miękkie pociągnięcia pędzla pozwalają ćwiczyć swoje umiejętności i styl, podczas malowania arcydzieła na własnym obrazie!

Malowanie po numerach z motylami

Motyle są owadami, które wzbudzają szczególne zainteresowanie wśród artystów, nas zainspirowała do stworzenia kolekcji zestawów do malowania po numerach z motylami. Ich niezwykłe, kolorowe skrzydła inspirują do tworzenia pięknych dzieł, które zdobią ściany naszych domów, mieszkań, a także miejsc publicznych, jak restauracje, biura czy poczekalnie. Płótna do malowania po numerach, których bohaterami są motyle mają w sobie niezwykłą magię. Ten zwiastun wiosny wyróżnia się bowiem nieskończoną ilością intensywnych barw, przy tym ma w sobie niezwykle wiele życia oraz nadziei. Cechuje go także zjawiskowa baśniowość i ulotność. Jesteśmy pewni, że stworzenie na płótnie własnego motyla, dzięki malowaniu po numerach dostarczy Ci ogromną ilość satysfakcji, dlatego w ofercie naszego sklepu bimago możesz znaleźć całą gamę obrazów do malowania po numerach z motylami, gotowych do własnoręcznego pomalowania.


 

Motyle do malowania po numerach farbami akrylowymi

Malowanie po numerach “Motyl” to niezwykle ciekawa propozycja dla artystów-amatorów oraz dla wszystkich, którzy pragną nimi zostać bez wyraźnych umiejętności malarskich. Zestaw do malowania po numerach, przedstawiający motyle zawiera bowiem wszystkie elementy niezbędne do stworzenia obrazu: od palety farb akrylowych we wszystkich potrzebnych kolorach, przez obraz z pustymi, ponumerowanymi polami, a także pędzle malarskie o różnych grubościach, dzięki którym sprawnie i precyzyjnie je wypełnisz. Mało tego, zestawy oferowane w sklepie bimago dostępne są w trzech stopniach zaawansowania: łatwym, średnim i trudnym. Dlatego tak łatwo jest dostosować ten rodzaj rozrywki dla osób w każdym wieku i o każdym stopniu poziomu cierpliwości. Stworzenie własnego obrazu, poza morzem satysfakcji, sprawi, że własnoręcznie wykonamy unikatową ozdobę ścienną, którą możemy podarować w prezencie bliskiej osobie. Wystarczy oprawić płótno w metalową lub drewnianą ramę.

Malowanie po numerach motyl

Znajdziesz u nas rozmaite malowanie po numerach motyle. Oferujemy nie tylko obrazy, na których znajduje się wyłącznie ten piękny owad, ale również bardziej rozbudowane kompozycje. Zdecyduj, który motyw podoba Ci się najbardziej. Złóż zamówienie, a dostarczymy je pod wskazany adres tak szybko, jak to możliwe. Malowanie po numerach motyl cieszy się dużą popularnością, w szczególności wśród miłośników przyrody. To efektowne obrazy, a ponieważ tworzysz je samodzielnie, są jeszcze piękniejsze i charakterystyczne. Jeżeli potrzebujesz oryginalnej dekoracji na ścianę, nie ma nic lepszego niż malowanie po numerach! Masz wówczas pewność, że nie spotkasz nigdzie identycznego dzieła – dodasz mu indywidualnego charakteru.

Obrazy do malowania po numerach motyle

Czy warto zdecydować się na malowanie po numerach motyl? Naszym zdaniem tak i to z kilku powodów. Tego typu rozrywka ćwiczy cierpliwość i koncentrację, odpręża, a dodatkowo stymuluje aktywność mózgu. Malując własny obraz, doświadczasz poczucia spełnienia – gotowe dzieło gwarantuje mnóstwo satysfakcji i przekonuje, że warto wierzyć w siebie i we własne umiejętności. Malowanie po numerach motyle udowadnia także, że natura jest piękna i niesamowita. Nasze wzory będą dla Ciebie inspiracją i zachętą do dalszego rozwijania swoich plastycznych zdolności. Zacznij od najprostszych motywów i stopniowo przejdź do tych najtrudniejszych – w bimago znajdzie się coś dla każdego. Obserwowanie postępów również da Ci sporo radości, a być może przekonasz się nawet do samodzielnego namalowania obrazu na czystym płótnie. Poczuj się jak wybitny artysta i wybierz malowanie po numerach z naszej kolekcji. Z pewnością nie będziesz żałować! Pamiętaj, że w zestawie otrzymasz wszystkie niezbędne elementy, dlatego o nic nie musisz się martwić.