inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

Malowanie po numerach tygrys

Fiiltry

Fiiltry

Kolor

Orientacja

Styl

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Zestawy do malowania po numerach z tygrysem to sposób na samodzielne stworzenie obrazu na płótnie przedstawiającego azjatyckiego drapieżnika. Dzięki Twojej cierpliwej pracy, w oparciu o załączoną instrukcję, bezbarwne płótno z liniami i cyframi zamieni się w prawdziwe dzieło sztuki, które będziesz mógł powiesić w domu lub biurze, dając wyraz swoim zainteresowaniom! Tygrys w wersji realistycznej, a może motyw abstrakcyjny? Wśród zestawów do malowania po numerach z tygrysami od bimago z pewnością znajdziesz propozycję trafiającą w Twój gust!

Tygrysy do malowania po numerach

Majestatyczny, budzący strach i szacunek tygrys uznawany jest za symbol władzy, siły i tajemniczej energii. Nic więc dziwnego, że to szlachetne zwierzę rozpala wyobraźnię artystów i pojawia się na wielu obrazach, zdjęciach i grafikach. Jeżeli Ciebie również fascynuje ten wyjątkowy, dziki kot, a dodatkowo uwielbiasz kreatywnie spędzać czas to malowanie po numerach z tygrysem zostało stworzone właśnie z myślą o Tobie. W ofercie bimago znajdziesz wiele różnych zestawów, umożliwiających samodzielne stworzenie obrazu z tym fascynującym zwierzęciem w roli głównej, w tym realistyczne portrety młodych i dorosłych tygrysów, a także bardziej abstrakcyjne propozycje, idealne dla miłośników sztuki nowoczesnej.Więcej inspiracji na dekoracje z tym motywem znajdziesz w kolekcji Tapety Tygrysy.


 

Zestawy do malowania po numerach tygrys z farbami akrylowymi

Malowanie po numerach to hobby, które doskonale rozwija zdolności manualne, poprawia precyzję ruchów i ma doskonały wpływ na koncentrację. Skrupulatne wypełnianie farbami kolejnych fragmentów obrazu pozwala się również wyciszyć, zrelaksować i oderwać myśli od codziennych obowiązków. Malowanki z tygrysem z oferty bimago mogą stać się jednak nie tylko ciekawym sposobem na spędzanie wolnego czasu i własnoręczne stworzenie wyjątkowej dekoracji ściennej, ale również stanowić doskonały prezent dla miłośników sztuki w każdym wieku. Szczególnie, że każdy pakiet zawiera w sobie zarówno płótno z obrazem do pokolorowania, jak i zestaw farb oraz pędzli, niezbędnych do ukończenia dzieła. Dodatkowo wybierać można spośród propozycji o różnych poziomach trudności, dlatego też bez problemu można wybrać wariant najlepszy dla obdarowywanej osoby – czy będzie on dla dorosłego czy też szukamy malowanki dla dziecka, umiejętności manualnych i poziomu cierpliwości.

Malowanie po numerkach tygrys

Malowanie po numerkach tygrys udowodni Ci, że możesz samodzielnie stworzyć piękny obraz na ścianę. Choć wymaga to sporo cierpliwości i wytrwałości, bez wątpienia warto. Spędzanie wolnego czasu w ten sposób jest doskonałą alternatywą dla oglądania telewizji czy też wielogodzinnego wpatrywania się w ekran smartfona. Ćwiczysz umysł, a jednocześnie rozwijasz kreatywność i odprężasz się po ciężkim dniu – jak widzisz, malowanie po numerach tygrys ma wiele cennych zalet. Gwarantujemy, że każdy pozazdrości Ci gotowego obrazu z tym wyjątkowym zwierzęciem z rodziny kotowatych. Sprawdź kolekcję bimago i zakochaj się w naszych wzorach od pierwszego wejrzenia!

Obrazy do malowania po numerach tygrys

Tygrys malowanie po numerach to kategoria skrywająca bardzo interesujące motywy. Mamy wzory ukazujące prawdziwie tygrysie piękno, ale też nieco zabawne i urocze. Z tego względu mamy pewność, że w ofercie znajdują się idealne propozycje dla najmłodszych, jak i dorosłych już malarzy. Malowanie po numerkach tygrys dostępne jest w wielu tonacjach kolorystycznych. W sklepie bimago znajdziesz zarówno obrazy w żywych barwach, jak i mocno stonowanych odcieniach. Dzięki temu wybierzesz takie malowanie po numerach tygrys, które będzie idealnie pasować do Twojego wnętrza. Zamawiając oferowane przez nas zestawy, dostajesz wszystkie elementy potrzebne do stworzenia obrazu. Każdy komplet zawiera różnej wielkości pędzle, jak również farby w odpowiednich kolorach. Załączamy ponadto instrukcję wyjaśniającą, jak namalować wzór, aby pięknie się prezentował. Nie pozostaje Ci więc nic innego, jak znalezienie wolnej chwili, aby odprężyć się z płótnem przed sobą i pędzlem w dłoni. Odkryj malowanie po numerach i sprawdź wszystkie kategorie – wybór jest na tyle duży, że z pewnością znajdziesz ciekawe motywy dla całej rodziny.