inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy
-35% na wybrane produkty Oferta ważna do 03.10.2022 Zobacz

Mapa zdrapka

Fiiltry

Fiiltry

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Styl

  • Pokaż więcej styli

    Ukryj dodatkowe style

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Mapy świata same w sobie stanowią ciekawy element dekoracji, jednak jako mapy zdrapki spełniają dodatkową funkcję. Każda mapa jest jednocześnie zdrapką, pozwalającą nam łatwo oznaczać miejsca, które już odwiedziliśmy w trakcie naszych podróży. Dostępne w całej gamie kolorów i wzbogacone o legendę z flagami poszczególnych miast, mapy świata zdrapki to niebanalna dekoracja i świetny pomysł na prezent: z okazji urodzin, ślubu czy parapetówki! Odkryj ciekawe mapy do zdrapywania i pokaż swoją pasję we wnętrzach.

Mapa zdrapka, czyli zdrapywalna mapa świata

Mapy zdrapki w naszym sklepie są dostępne w dwóch formatach. Pierwszy z nich to mapa zdrapka jako plakat w formacie 100x50 cm. Wydruk jest w jakości HD, dlatego doskonale widać na nim odwzorowanie krajów a także ukształtowanie powierzchni lądów i oceanów. Laminowana powierzchnia na mapie zdrapce pozwala zapisywać i ścierać notatki, dlatego przy jej pomocy można zaplanować bliższe i dalsze podróże. Zamawiając mapę świata zdrapkę w formie plakatu, otrzymujemy go w eleganckiej tubie wraz z zestawem naklejek i drewnianym rysikiem. Możliwość dodania osobistej dedykacji sprawia, że ten produkt jest idealnym pomysłem na prezent.
Osobom, którym zależy na trwałej dekoracji ściennej, polecamy mapę do zdrapywania na płycie pilśniowej. Taka mapa to prawdziwe pole do popisu dla podróżników, którzy mogą zdrapywać odwiedzone miejsca, nanosić notatki (dzięki laminowanej powierzchni można je zetrzeć) i oznaczać punkty dzięki pinezkom. Polecamy obejrzenie kolekcji map świata zdrapek, wśród których można znaleźć ciekawe wzory w różnych kolorach.

czytaj więcej zwiń opis

Mapa do zaznaczania odwiedzonych miejsc

Kolekcja map zdrapek to kilkanaście wzorów w różnej kolorystyce. Wśród map świata nie zabrakło nowoczesnych dekoracji w czarno białych kolorach lub w złotych odcieniach. Wyjątkowy design sprawi, że ozdoba ta idealnie wpasuje się w elegancką aranżację biura lub salonu. Zróżnicowana kolorystyka sprawi, że dla każdego typu wnętrza będzie można znaleźć pasującą mapę zdrapkę na ścianę. Do pokoju dziecka lub nastolatka polecamy kolorowe dekoracje, które wprowadzą do wnętrza wyraziste kolory. Mapa zdrapka dla dzieci wraz z flagami niewątpliwie będzie ciekawym i edukacyjnym dodatkiem w pomieszczeniu. Mapa do zaznaczania odwiedzonych miejsc z pewnością pozwoli wzbudzić pasję do podróżowania i odkrywania ciekawostek o świecie.
Mapa zdrapka to świetna zabawa dla całej rodziny, podczas której można wspominać odbyte wojaże i planować kolejne podróże. Mapy zostały zaprojektowane przez nas tak, by pięknie się prezentowały zarówno przed, jak i po zdrapaniu. Zobacz najnowszą kolekcję w naszym sklepie i wybierz prezent dla Siebie lub bliskiej Ci osoby.

Duża mapa świata do zdrapywania

Mapa zdrapka to interakcyjna dekoracja ścienna, która dedykowana jest dla miłośników podróży bliższych i dalszych. Zapaleni podróżnicy z pewnością będą mieć sporo zabawy i satysfakcji przy zaznaczaniu krajów, które mieli okazję zwiedzić. Dzięki laminowanej powierzchni można robić notatki a pinezki i naklejki pozwolą przypinać zdjęcia, bilety lub inne pamiątki z wojaży. Mapa do zdrapywania to również pomysł na dekorację dla pokoju dziecka lub nastolatka. Dzięki możliwości zaznaczania poszczególnych miejsc, można zapewnić swojemu dziecku wiele edukacyjnych zabaw. Mapa świata jest w odpowiednio dużym formacie, by wszystkie informacje na niej były czytelne. Oprócz nazw poszczególnych państw na mapie zdrapce są flagi i podział według kontynentów. Możliwości na wykorzystanie mapy świata zdrapki jest naprawdę sporo. Dlatego też dekoracja ta nada się do powieszenia zarówno w domu, pokoju dziecka, jak i w biurze lub szkole. Duży wymiar mapy do zdrapywania, nowoczesny wygląd i funkcjonalność sprawiają, że dekoracja ta idealnie nadaje się do różnych typów pomieszczeń.

Mapa podróży dla dzieci z flagami

Mapa zdrapka to nie jedyna dekoracja ścienna bimago z tym motywem. W naszej galerii możesz znaleźć mapy świata, Europy lub Polski na różnych dekoracjach ściennych. Jeśli jednak szukasz ozdoby, na której możesz również zaznaczać odwiedzone miejsca, to polecamy oprócz map zdrapek, mapy świata nadrukowane na tablicy korkowej. Mapa zdrapka na płycie może zostać zawieszona nad biurkiem w pokoju dziecka lub nastolatka i służyć jako tablica do przypinania notatek. W każdym ze wzorów oprócz mapy są również flagi państw, co pozwoli łatwo zapamiętać najważniejsze państwa. Mapa zdrapka dla dzieci pozwoli na wiele edukacyjnych zabaw, super quizów oraz odkrywania poszczególnych krajów. W kolekcji map do zdrapywania można znaleźć wiele wersji kolorystycznych. Dzięki temu znajdziemy wzory idealne zarówno do pokoju chłopca, jak i dziewczynki. Mapa świata do zaznaczania odwiedzonych miejsc to dekoracja ścienna, która szybko się nie znudzi a dodatkowo przez długi czas będziemy mogli cieszyć się jej wyglądem.