-30% na fototapety [ Promocja trwa do 26.02.2019 ] zobacz

Zobacz możliwości naklejek ściennych 3D

Naklejki na ścianę 3D to jedna z wielu kolekcji w sklepie bimago. Niezwykły motyw wykorzystany w urokliwej naklejce na ścianę jest niezwykle popularny wśród naszych klientów. Dzięki ciekawym wzorom i dużemu wyborowi kolorów, naklejki na ścianę 3D mają duże możliwości aranżacyjne. Ozdobienie sypialni, salonu lub kuchni naklejkami dekoracyjnymi 3D pozwoli nam otrzymać niezwykły efekt. Naklejki 3D pozwolą nam wzbogacić zarówno wygląd ściany, jak i całego wnętrza. Nowoczesna dekoracja jaką są naklejki na ścianę 3D zostały stworzone w oparciu o aktualne trendy przez designerów bimago. Bogaty wybór produktów Naklejki na ścianę sprawi, że na pewno znajdziesz ciekawą dekorację do swojego mieszkania. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji 3D, jak i innych produktów – obrazów, fototapet lub tapet w sklepie bimago.

czytaj więcej zwiń opis

Pomysły na aranżację wnętrza z naklejkami na ścianę 3D

Naklejki 3D kryją w sobie duże możliwości aranżacyjne, ponieważ mogą być nie tylko dekoracją ścienną, ale również ozdobą drzwi, mebli lub lustra. W sklepie bimago znajdziesz wiele inspiracji na to, jak naklejki dekoracyjne 3D mogą zmienić wygląd wnętrza. Ciekawym zastosowaniem naklejek na ścianę 3D jest wkomponowanie ich w sąsiedztwie mebli. Naklejka z kolekcji 3D ciekawie będzie wyglądać również nad kominkiem. Z kolei naklejki 3D w mniejszym formacie mogą ozdobić meble lub drzwi. W ten sposób kolorowa naklejka z kolekcji 3D sprawi, że zwykła szafa zmieni się w oryginalny mebel. Z naklejek ściennych 3D można stworzyć niepowtarzalne kompozycje. Kilka naklejek 3D w sąsiedztwie dekoracji z innych kategorii na ścianie sprawi, że będziemy mogli pochwalić się niebanalnym wzorem na ścianie. Galeria w kolekcji naklejek 3D pokazuje jak dużo jest pomysłów na dekorację wnętrza z nimi.

Nowe wzory naklejek 3D – zobacz nowości w bimago

Naklejki dekoracyjne 3D cieszą się dużym powodzeniem wśród naszych klientów. Z tego też powodu staramy się ciągle poszerzać kolekcję 3D o nowe wzory. Nasi designerzy śledzą aktualne trendy, by kolekcja naklejek na ścianę 3D była zarówno modna, jak i odpowiadała gustom klientów. Wśród projektów naklejek ściennych 3D staramy się też stosować różny styl. Dzięki temu kolekcja naklejek na ścianę 3D cechuje się różnorodnością wzorów i z powodzeniem można ją dostosować do różnych typów mieszkań. W kategorii Nowości pojawiają się najnowsze wzory zarówno z kolekcji 3D, jak i pozostałych kategorii. Zapisując się do newslettera lub naszego fanpage mamy pewność, że nie ominą nas żadne nowości w kolekcji 3D . Zapraszamy do zapoznania się z naklejkami 3D oraz innymi dekoracjami w sklepie bimago.

Łatwy montaż i jednocześnie wspaniały efekt z naklejkami ściennymi 3D

Naklejki dekoracyjne 3D są niezwykle proste w aplikacji. Do przyklejenia ich do ściany lub mebli nie potrzebujemy żadnego kleju, ponieważ wszystkie naklejki 3D są produkowane na samoprzylepnej folii. Dzięki temu motyw Naklejki na ścianę będzie cieszył nasze oko przez długie lata. Naklejki 3D są wydrukowane na wodoodpornej folii, dzięki czemu można je czyścić wilgotną gąbką. Warto również wspomnieć, że każdy z produktów w kolekcji 3D dostępny jest w kilkunastu kolorach i dwóch rodzajach folii (metalicznej i przezroczystej). Przed wyborem jednej z naklejek 3D warto zaplanować jaki wymiar dekoracji potrzebujemy. Naklejki ścienne 3D są dostępne w kilku wymiarach oraz istnieje możliwość zamówienia danego wzoru w lustrzanym odbiciu. Mamy nadzieję, że dzięki szerokiemu wyborowi naklejek ściennych 3D oraz dodatkowym opcjom, znalezienie idealnej dekoracji do mieszkania w naszym sklepie będzie niezwykle proste.

  • <%= message %>

Naklejki dekoracyjne 3D na ścianę i meble

Liczba produktów w kategorii: 53

  1. 1
  2. 2
Naklejka na ścianę Kwadrat

Naklejka "Kwadrat"

Cena od: 39,60 zł
Naklejka ścienna Gwiazda

Naklejka "Gwiazda"

Cena od: 39,60 zł
Naklejka ścienna Kartka

Naklejka "Kartka"

Cena od: 39,60 zł
Naklejka ścienna Origami

Naklejka "Origami"

Cena od: 39,60 zł
Naklejka na ścianę Sześcian

Naklejka "Sześcian"

Cena od: 39,60 zł
Naklejka ścienna Świecznik

Naklejka "Świecznik"

Cena od: 69,04 zł
Naklejka ścienna Gwiazda

Naklejka "Gwiazda"

Cena od: 39,60 zł
Naklejka na ścianę Kula 3D

Naklejka "Kula 3D"

Cena od: 39,60 zł
Naklejka ścienna Świecznik

Naklejka "Świecznik"

Cena od: 39,60 zł
Naklejka ścienna Puzzle

Naklejka "Puzzle"

Cena od: 39,60 zł
Naklejka na ścianę Zegar

Naklejka "Zegar"

Cena od: 39,60 zł
Naklejka na ścianę Gramofon

Naklejka "Gramofon"

Cena od: 39,60 zł
Naklejka ścienna Motocykl

Naklejka "Motocykl"

Cena od: 39,60 zł
Naklejka ścienna Iluzja

Naklejka "Iluzja"

Cena od: 39,60 zł
Naklejka ścienna Mikrofon

Naklejka "Mikrofon"

Cena od: 125,84 zł
Naklejka ścienna Mapa - Europa

Naklejka "Mapa - Europa"

Cena od: 39,60 zł
Naklejka na ścianę Sześcian

Naklejka "Sześcian"

Cena od: 141,56 zł
Naklejka na ścianę Kran

Naklejka "Kran"

Cena od: 39,60 zł
Naklejka ścienna Kolumna

Naklejka "Kolumna"

Cena od: 71,56 zł
Naklejka ścienna Garbus

Naklejka "Garbus"

Cena od: 39,60 zł
Naklejka na ścianę Statek

Naklejka "Statek"

Cena od: 39,60 zł
Naklejka ścienna Sześcian

Naklejka "Sześcian"

Cena od: 141,56 zł
  1. 1
  2. 2