Sklep Bimago: Znajdziesz tutaj nowoczesne obrazy, fototapety, tapety i naklejki na ścianę

Wyjątkowe obrazy na korku - mapy świata, ramki na zdjęcia i wiele innych

Liczba produktów w kategorii: 159

 1. Zaznaczaj odwiedzone miejsca na mapie
 2. Dodawaj swoje zdjęcia i pamiątki z podróży
 3. Przypinaj swoje przepisy, listy spraw do załatwienia i inne ważne notatki!
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Obrazy na korku - nowa kolekcja w galerii bimago

Kolekcja obrazów na korku w galerii bimago to wyjątkowe wzory nadrukowane na tablicy korkowej. Kolorowa, ozdobna tablica korkowa będzie wspaniałą dekoracją wnętrza domu lub biura a ponadto może znaleźć wiele praktycznych zastosowań. Do obrazów na korku można przypinać pinezki, zaznaczać odwiedzone miejsca na mapie lub doczepiać notatki. Tablica korkowa w galerii bimago ma grubość 3 mm i jest o wiele lżejsza od tradycyjnych dekoracji ściennych. Dzięki temu ozdobna tablica korkowa może zawisnąć w dowolnym miejscu w twoim mieszkaniu bądź biurze. Płótno z wydrukiem nakładane jest na płytę korkową. Dzięki temu nadruk cechuje się wyrazistymi kolorami oraz oddaje najdrobniejsze detale. Taka tablica korkowa cechuje się eleganckim wyglądem, a dodatkowo dzięki możliwości przypinania do nich pinezek i notatek można stworzyć indywidualny wzór na swojej ścianie.

Czytaj więcej Zwiń opis

Mapy świata na korku - idealna dekoracja dla podróżników

W kolekcji obrazów na korku nie zabrakło map całego świata, kontynentów, krajów oraz miast. Dzięki mapie nadrukowanej na tablicy korkowej można zaznaczać odbyte i planowane podróżne, miejsca szczególne oraz wyjątkowe. Mapa korkowa w dużym formacie to idealna dekoracja ścienna, na której można przypinać zdjęcia z podróży, notatki oraz inne pamiątki. Taka dekoracja z pewnością spodoba się wielbicielom podróży. Materiał z którego wykonana jest mapa świata jest wyjątkowo odporna i plastyczna, dzięki czemu można oznaczać podróże i miejsca pinezkami bez obaw o zniszczenie wzoru. Taka mapa świata może być wspaniałą, indywidualną ozdobą dla osób chcących zaznaczyć odbyte podróże. Oprócz tego tablica korkowa z mapą świata ma też walor edukacyjny, dlatego dekorację tą polecamy do pokoju dziecka, nastolatka jak również szkół, gabinetów oraz szkół językowych. Mapa świata korkowa to oryginalna dekoracja ścienna, która pozwoli uwydatnić swoje hobby we wnętrzu mieszkania. Polecamy kolekcję Obrazów na korku wszystkim tym, którzy cenią nowoczesne i oryginalne dekoracje do domu.

Ramki na zdjęcia, organizery oraz inne, ciekawe wzory w kolekcji bimago

Ozdobna tablica korkowa to stylowa i praktyczna dekoracja ścienna. W specjalnej kolekcji Obrazów na korku w galerii bimago znajdziesz stylowe ramki na zdjęcia, organizery oraz inne, ciekawe wzory, na których będziesz mógł przypinać pamiątki, ulubione zdjęcia oraz ważne notatki. Pomysłów na to, jak wykorzystać swoją tablicę korkową jest mnóstwo. W galerii bimago znajdziesz stylowe i inspirujące tablice korkowe z ozdobnym wzorem w formie ramki na zdjęć, planu dnia czy mapy świata. Dzięki temu w prosty sposób możesz nadać indywidualny charakter dekoracji na swojej ścianie. Ozdobne tablice korkowe polecamy szczególnie w pokoju młodzieżowym, gabinecie lub biurze. Również w przestrzeniach publicznych taka tablica korkowa może się idealnie sprawdzić. Tablica ogłoszeń, miejsce na pocztówki lub zdjęcia współpracowników - takie inspiracje znajdziesz w galerii bimago. Zobacz najnowszą kolekcję bimago z ciekawymi pomysłami na wykorzystanie tablicy korkowej.