-35% na plakaty Ostatni dzień promocji Koniec promocji za: : :

Obrazy na szkle akrylowym

Liczba produktów w kategorii: 171

Obrazy na szkle wzór 94786
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Obraz na szkle akrylowym do kuchni, łazienki, biura i salonu

Jesteśmy absolutnie pewni, że obrazy na szkle akrylowym od bimago będą na Twojej ścianie wyglądać świetnie. I nie tylko dlatego, że do tej kolekcji wybraliśmy naprawdę najlepsze wzory! Druk na szkle akrylowym przyciąga wzrok dzięki efektowi głębi i pięknie wygląda w pokojach reprezentacyjnych. Jest łatwy w czyszczeniu i lekki, dzięki czemu sprawdzi się w pomieszczeniach użytkowych. A przy tym jest to dekoracja odporna na wilgoć, tak więc jest odpowiednia do kuchni czy łazienki. Grafiki na szkle to obrazy idealne dla każdego!

Czytaj więcej Zwiń opis

Grafika na szkle – poznaj zalety nowoczesnego szkła akrylowego

Obrazy na szkle od bimago są zaprojektowane tak, by zachować wszystkie zalety klasycznego druku na szkle, ale bez jego słabych stron – kruchości czy dużej wagi. Przygotowywane są z jednego z najbardziej cenionych w architekturze wnętrz materiału, polimetakrylanu metylu. Polimer ten jest, jak szkło, sztywny i bezbarwny – stąd jego popularna nazwa: szkło akrylowe. Tak jak szkło, ma bardzo wysoką (sięgającą ponad 90%) przepuszczalność światła oraz nie odbarwia się pod wpływem promieniowania UV. Jednak w przeciwieństwie do szkła, materiał ten jest zdecydowanie lżejszy (aż o połowę!) oraz wytrzymalszy: bardziej elastyczny i odporny na kruszenie. W bimago druk na szkle jest umieszczany jako foliowa okleina. Dzięki takiej technice zachowana jest najlepsza możliwa jakość wydruku grafik na szkle, fotograficzna dokładność oraz nasycone barwy. Równocześnie wzór zyskuje ciekawą trójwymiarową głębię oraz delikatny połysk. A gotowy obraz na szkle wygląda naprawdę niepowtarzalnie!

Druk na szkle akrylowym – obrazy dla lubiących praktyczne rozwiązania

Znalezienie właściwych dekoracji na ścianę może być wyzwaniem. Zwłaszcza gdy w grę wchodzą pomieszczenia bardziej wilgotne – jak kuchnia lub łazienka. Wybór właściwego wzoru to wtedy dopiero początek. Właśnie z myślą o potrzebach osób, które szukają obrazu przede wszystkim wytrzymałego i wygodnego w utrzymaniu, przygotowaliśmy specjalną kolekcję nadruków na szkle akrylowym. Nadruk na szkle jest odporny na działanie wilgoci, dlatego obrazy te idealnie sprawdzą się w kuchni i łazience. Jeśli planujesz zawiesić swoją ozdobę w słonecznym pomieszczeniu, na pewno ucieszy Cię, że nie tylko wydruk ma bardzo wysoką odporność na blaknięcie; także samo szkło akrylowe jest odporne na promienie UV i na pewno nie zmieni koloru pod wpływem światła. Obraz na szkle akrylowym polecamy zwłaszcza właścicielom ścian cienkich, które cięższe dekoracje mogłyby odkształcić. Nie wymaga przy tym specjalnego systemu mocowania. Grafikę na szkle akrylowym otrzymasz z nasadzonym już haczykiem. Gotowa do zawieszenia na ścianie, będzie przez wiele lat piękną ozdobą Twojego domu.