inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy
-30% na wybrane produkty Ostatni dzień promocji Koniec promocji za: : :

Obraz na szkle Dzika plaża [Glass] Nr 92664

Obraz na szkle Dzika plaża [Glass] Nr 92664

<%= shipping_time %>
z VAT
+ koszty wysyłki od 19,99zł

Obraz na szkle akrylowym "Dzika plaża [Glass]"

Obraz na szkle akrylowym "Dzika plaża [Glass]" składa się z 1 części i wykorzystuje takie motywy jak krajobraz, morze, słońce, plaża, piasek, lato oraz obrazy na szkle akrylowym. Obraz na szkle akrylowym "Dzika plaża [Glass]" - a także inne nadruki na szkle z tej kategorii w ciekawy sposób upiększą każdą przestrzeń. Obraz na szkle akrylowym "Dzika plaża [Glass]" wykonany jest z polimetakrylanu metylu, znanego jako szkło akrylowe. Materiał ten jest lekki, nie odbarwia się pod wypływem promieniowania UV i przepuszcza światło, dzięki czemu obraz "Dzika plaża [Glass]" charakteryzuje się lekkim połyskiem oraz efektem 3d. Dekoracja "Dzika plaża [Glass]" jest odporna na działanie wilgoci, dlatego bez pobaw można ją powiesić w kuchni lub łazience.

Obraz na szkle akrylowym "Dzika plaża [Glass]" to niezwykle praktyczna i oryginalna dekoracja ścienna. Wyjątkowy, pełen kolorów wzór "Dzika plaża [Glass]" nadrukowany na szkle akrylowym zyskuje niesamowity efekt, który idealnie będzie wyglądał w nowoczesnym wnętrzu. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Obrazów na szkle akrylowym w bimago, w której znajdziesz "Dzika plaża [Glass]" a także inne, równie piękne wzory.

efekt 3D i głębia kolorów
wysoka odporność
druk full HD
wydruk UV safe

Informacje techniczne:

Technika: Cyfrowy wydruk na szkle akrylowym
Materiał: Szkło akrylowe (acrylglass)
Wykończenie: Połysk, efekt 3D
Elementy dodatkowe: Zawieszka, aluminiowe wsporniki i odbojniki
Ekspozycja: Po zawieszeniu produkt odstaje od ściany o ok. 1,4 cm
Zastosowanie: Szczególnie polecamy ten produkt do pomieszczeń podatnych na zabrudzenia i charakteryzujących się dużą wilgotnością