inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy
-50% na wybrane produkty Oferta ważna do 20.05.2024 Koniec promocji za: : :

Obraz na szkle Morska bryza [Glass] Nr 93721

Obraz na szkle Morska bryza [Glass] Nr 93721

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Obraz na akrylu "Morska bryza [Glass]"

Obraz na akrylu "Morska bryza [Glass]" składa się z 1 części i wykorzystuje takie motywy jak natura, czarno-biały, pejzaż, morze, plaża oraz obrazy na szkle akrylowym. Obraz na akrylu "Morska bryza [Glass]" - a także inne obrazy na szkle z tej kategorii w ciekawy sposób upiększą każdą przestrzeń. Obraz na akrylu "Morska bryza [Glass]" wykonany jest z polimetakrylanu metylu, popularnie nazywanego szkłem akrylowym. Materiał ten jest lekki, nie odbarwia się pod wypływem promieniowania UV i przepuszcza światło, dzięki czemu wydruk "Morska bryza [Glass]" zyskuje efekt 3d oraz połysk. Dekoracja "Morska bryza [Glass]" jest odporna na działanie wilgoci, dlatego bez pobaw można ją powiesić w kuchni lub łazience.

Obraz na akrylu "Morska bryza [Glass]" to niezwykle praktyczna i oryginalna ozdoba na ścianę. Oryginalny, pełen kolorów wzór "Morska bryza [Glass]" nadrukowany na szkle akrylowym zyskuje niesamowity efekt, który idealnie będzie wyglądał w nowoczesnym wnętrzu. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Obrazów na szkle akrylowym w galerii bimago, w której znajdziesz "Morska bryza [Glass]" jak również inne, równie piękne wzory.

efekt 3D i głębia kolorów
wysoka odporność
druk full HD
wydruk UV safe
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Technika: Cyfrowy wydruk na szkle akrylowym
Materiał: Szkło akrylowe (acrylglass)
Wykończenie: Połysk, efekt 3D
Elementy dodatkowe: Zawieszka, aluminiowe wsporniki i odbojniki
Ekspozycja: Po zawieszeniu produkt odstaje od ściany o ok. 1,4 cm
Zastosowanie: Szczególnie polecamy ten produkt do pomieszczeń podatnych na zabrudzenia i charakteryzujących się dużą wilgotnością
GRATIS od bimago: Gwoździe niezbędne do montażu