inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy
-30% na wybrane produkty Ostatni dzień promocji Koniec promocji za: : :

Obraz na szkle Morskie skarby [Glass] Nr 92807

Obraz na szkle Morskie skarby [Glass] Nr 92807

<%= shipping_time %>
z VAT
+ koszty wysyłki od 19,99zł

Obraz na szkle akrylowym "Morskie skarby [Glass]"

Obraz na szkle akrylowym "Morskie skarby [Glass]" złożony jest z 1 części i wykorzystuje takie motywy dekoracyjne jak morze, plaża, piasek oraz obrazy na szkle akrylowym. Obraz na akrylu "Morskie skarby [Glass]" - a także inne wydruki na szkle z tej kategorii w nietuzinkowy sposób upiększą każdą przestrzeń. Obraz na szkle akrylowym "Morskie skarby [Glass]" wykonany jest z polimetakrylanu metylu, popularnie nazywanego szkłem akrylowym. Materiał ten jest lekki, nie odbarwia się pod wypływem promieniowania UV i przepuszcza światło, dzięki czemu obraz "Morskie skarby [Glass]" zyskuje efekt 3d oraz połysk. Dekoracja "Morskie skarby [Glass]" jest odporna na działanie wilgoci, dlatego bez pobaw można ją powiesić w nawet w pomieszczeniach takich jak kuchnia i łazienka.

Obraz na szkle akrylowym "Morskie skarby [Glass]" to niezwykle praktyczna i oryginalna ozdoba ścienna. Oryginalny, kolorowy wzór "Morskie skarby [Glass]" nadrukowany na szkle akrylowym zyskuje niesamowity efekt, który idealnie będzie wyglądał w stylowym wnętrzu. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Obrazów na szkle akrylowym w galerii bimago, w której znajdziesz "Morskie skarby [Glass]" a także inne, równie piękne wzory.

efekt 3D i głębia kolorów
wysoka odporność
druk full HD
wydruk UV safe

Informacje techniczne:

Technika: Cyfrowy wydruk na szkle akrylowym
Materiał: Szkło akrylowe (acrylglass)
Wykończenie: Połysk, efekt 3D
Elementy dodatkowe: Zawieszka, aluminiowe wsporniki i odbojniki
Ekspozycja: Po zawieszeniu produkt odstaje od ściany o ok. 1,4 cm
Zastosowanie: Szczególnie polecamy ten produkt do pomieszczeń podatnych na zabrudzenia i charakteryzujących się dużą wilgotnością