inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy
-50% na wybrane produkty WEEKENDOWA WYPRZEDAŻ zobacz

Obraz na szkle Poranna melodia [Glass] Nr 107105

Obraz na szkle Poranna melodia [Glass] Nr 107105

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Grafika na szkle akrylowym "Poranna melodia [Glass]"

Grafika na szkle akrylowym "Poranna melodia [Glass]" składa się z 1 części i wykorzystuje takie motywy dekoracyjne jak natura, kwiaty, napisy, romantyczny, dmuchawce, lato, beżowy oraz obrazy na szkle akrylowym. Grafika na szkle akrylowym "Poranna melodia [Glass]" - a także inne wydruki na szkle z tej kategorii w nietuzinkowy sposób upiększą dowolne wnętrze. Grafika na szkle akrylowym "Poranna melodia [Glass]" wykonany jest z polimetakrylanu metylu, znanego jako szkło akrylowe. Materiał ten jest lekki, nie odbarwia się pod wypływem promieniowania UV i przepuszcza światło, dzięki czemu obraz "Poranna melodia [Glass]" zyskuje efekt 3d oraz połysk. Dekoracja "Poranna melodia [Glass]" jest odporna na działanie wilgoci, dlatego bez pobaw można ją powiesić w nawet w pomieszczeniach takich jak kuchnia i łazienka.

Grafika na szkle akrylowym "Poranna melodia [Glass]" to niezwykle praktyczna i oryginalna dekoracja ścienna. Niepowtarzalny, pełen kolorów wzór "Poranna melodia [Glass]" nadrukowany na szkle akrylowym zyskuje niesamowity efekt, który idealnie będzie wyglądał w stylowym wnętrzu. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Obrazów na szkle akrylowym w galerii bimago, w której znajdziesz "Poranna melodia [Glass]" jak również inne, równie piękne wzory.

efekt 3D i głębia kolorów
wysoka odporność
druk full HD
wydruk UV safe
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Technika: Cyfrowy wydruk na szkle akrylowym
Materiał: Szkło akrylowe (acrylglass)
Wykończenie: Połysk, efekt 3D
Elementy dodatkowe: Zawieszka, aluminiowe wsporniki i odbojniki
Ekspozycja: Po zawieszeniu produkt odstaje od ściany o ok. 1,4 cm
Zastosowanie: Szczególnie polecamy ten produkt do pomieszczeń podatnych na zabrudzenia i charakteryzujących się dużą wilgotnością