inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy
-50% na wybrane produkty Oferta ważna do 26.09.2023 zobacz

Obraz na szkle Pośród marzeń [Glass] Nr 94202

Obraz na szkle Pośród marzeń [Glass] Nr 94202

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Nadruk na szkle akrylowym "Pośród marzeń [Glass]"

Nadruk na szkle akrylowym "Pośród marzeń [Glass]" złożony jest z 1 części i wykorzystuje takie motywy jak natura, kwiaty, drzewa, liście, krajobraz, romantyczny, różowy, wiosna oraz obrazy na szkle akrylowym. Nadruk na szkle akrylowym "Pośród marzeń [Glass]" - a także inne nadruki na szkle z tej kategorii w ciekawy sposób upiększą dowolne wnętrze. Nadruk na szkle akrylowym "Pośród marzeń [Glass]" wykonany jest z polimetakrylanu metylu, popularnie nazywanego szkłem akrylowym. Materiał ten jest lekki, nie odbarwia się pod wypływem promieniowania UV i przepuszcza światło, dzięki czemu wydruk "Pośród marzeń [Glass]" charakteryzuje się lekkim połyskiem oraz efektem 3d. Dekoracja "Pośród marzeń [Glass]" jest odporna na działanie wilgoci, dlatego bez pobaw można ją powiesić w kuchni lub łazience.

Nadruk na szkle akrylowym "Pośród marzeń [Glass]" to niezwykle praktyczna i oryginalna ozdoba na ścianę. Oryginalny, kolorowy wzór "Pośród marzeń [Glass]" nadrukowany na szkle akrylowym zyskuje niesamowity efekt, który idealnie będzie wyglądał w stylowym wnętrzu. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Obrazów na szkle akrylowym w sklepie bimago, w której znajdziesz "Pośród marzeń [Glass]" jak również inne, równie piękne wzory.

efekt 3D i głębia kolorów
wysoka odporność
druk full HD
wydruk UV safe
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Technika: Cyfrowy wydruk na szkle akrylowym
Materiał: Szkło akrylowe (acrylglass)
Wykończenie: Połysk, efekt 3D
Elementy dodatkowe: Zawieszka, aluminiowe wsporniki i odbojniki
Ekspozycja: Po zawieszeniu produkt odstaje od ściany o ok. 1,4 cm
Zastosowanie: Szczególnie polecamy ten produkt do pomieszczeń podatnych na zabrudzenia i charakteryzujących się dużą wilgotnością